طي اولين مرحله استعداديابي 8 پاروزن نوجوان شناسايي شدند

مربي استعداديابي روئينگ پس از انجام تست متمرکز استعداديابي روئينگ عنوان کرد: پس از حضور در استان ها و شناسايي افراد مستعد، بهترين نفرات براي انجام مرحله نهايي تست به تهران دعوت شدند و در پايان 8 پاروزن به اردوي تيم ملي دعوت شدند. اردو اين تيم متشکل از نفرات منتخب به زودي در بندرانزلي آغاز به کار خواهد کرد.
جواد محمدي با اشاره به استعداديابي تيم روئينگ به منظور آماده سازي براي مسابقات المپيک نوجوانان اظهار داشت: از زماني که مسئوليت تشکيل تيم نوجوانان به عهده من گذاشته شد با فراخوان استان هاي سراسر کشور، خواستيم که نفرات برگزيده خود را معرفي کنند و با حضور مستقيم در تمام استان ها و اندازه گيري شاخص هاي از پيش تعيين شده بهترين نفرات شناسايي شدند.
وي ادامه داد: پس از طي اين مراحل 28 آبان ماه تست نهايي استعداديابي در درياچه آزادي انجام شد و بهترين نفرات به اردوي تيم ملي دعوت خواهند شد. البته اين آخرين مرحله تست نخواهد بود و از اين پس هر 3 يا 4 ماه تست گيري ها را تکرار مي کنيم. با هماهنگي که در فدراسيون انجام شده نهايتا 6 نفر براي تيم المپيک نوجوانان که در سال 2018 برگزار مي شود، آماده خواهند شد که اين تعداد متشکل از بهترين ها خواهد بود. يعني 6 نفري که در اردو باقي مي مانند برترين هايي هستند که در اين رده سني در کشور شناسايي شده اند.
محمدي ضمن قدرداني از استان هايي که همکاري خوبي را در اين مرحله از استعداديابي با تيم استعدادياب فدراسيون داشتند بيان کرد: خوشبختانه از تمام استان هايي با ما در اين زمينه همکاري داشتند در 8 نفر نهايي حضور دارند. البته اميدوار هستيم با ديگر هيات هاي قايقراني که در مرحله اول به هر دليل موفق به همکاري با آن ها نشديم در مراحل بعدي ارتباط خوبي برقرار کنيم و تيم ملي که در نهايت تشکيل خواهد شد حاصل زحمت همه استان هاي کشور باشد.
اين مربي روئينگ تصريح کرد: 8 نفري که نهايتا به اردوي تيم ملي نوجوانان دعوت مي شوند از استان هاي زنجان، تهران، کرمانشاه، گيلان و همدان هستند که با صلاحديد فدراسيون اردو ها را در بندرانزلي با همکاري هيات قايقراني گيلان آغاز خواهيم کرد.
محمدي در پايان تاکيد کرد: خدا را شکر اميني رئيس فدراسيون نگاه خوبي به مقوله استعداديابي دارند و حمايت خوبي از ما انجام مي شود و اميدواريم در نهايت با همکاري همه بخش هاي مسئول و هيات هاي قايقراني موفق به تشکيل تيم قدرتمندي شويم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.