4 مقام چهارمي، 3 پنجمي و يک ششمي حاصل کار روئينگي هاي ايران

قايقرانان روئينگ کشورمان با کسب 3 مقام چهارمي، 2 مقام پنجمي و يک مقام ششمي در روز آخر مسابقات قهرماني آسيا، به کار خود در اين رقابتها پايان دادند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، مسابقات روئينگ قهرماني آسيا در حالي در روز آخر در مسابقات فينال A پيگيري شد که قايقرانان کشورمان با وجود بيماري به مصاف حريفان خود رفتند.
طبق نتايج کسب شده عليرضا اتابکي و مجتبي شجاعي در رشته دونفره مردان در رده چهارم ايستادند، نسيم بن يعقوب، هما حسيني، بهاره عليمرادي و سلماز عباسي در رشته چهارنفره دوپارو مقام چهارم و در رشته چهارنفره تک پارو مقام پنجم را به دست آوردند، حميرا برزگر و نازنين ملائي در رشته دونفره دوپارو در رده ششم و در رشته دونفره تک پارو در رده پنجم ايستادند.
افشار حيدري و اتابک افشار در رشته دونفره دوپاروي مردان روز گذشته در فينال B در مصاف با حريفان خود رده اول و در مجموع رده هفتم آسيا را به خود اختصاص دادند، نيما بن يعقوب، ميثم جوهري، فردين رضايي و مسعود محمدي نيز در فينال B رشته چهارنفره دوپارو در اين مسابقه در مکان چهارم ايستادند.
پيش از اين نيز سعيد عادلي در فينال A رشته يکنفره جوانان در رقابت با حريفانش به مقام چهارم رسيد و فاطمه خلج ديگر نماينده کشورمان، در رشته يکنفره زنان در رقابت با حريفانش در فينال A در رده پنجم آسيا ايستاد.
عمران پورعسگرپرست رئيس کميته روئينگ در خصوص نتايج به دست آمده گفت: ما طبق مصوبه هيات رئيسه فدراسيون مي بايست در رشته هايي شرکت مي کرديم که در مسابقات گوآنگجو حضور دارد و اگر در تمام رشته ها در اين دوره از مسابقات شرکت مي کرديم حتماً مدال نصيبمان مي شد.
وي ادامه داد: هرچند به علت بيماري بسيار شديد قايقراناني که روي آنها حساب ويژه اي براي کسب مدال مي کرديم نتوانستيم در اين مسابقات خوب ظاهر شويم.
پورعسگرپرست بيان کرد: از سه روز قبل از مسابقات محسن شادي قايقران مطرح ما در بيمارستان بستري بود ، طاهر کبوتري ديگر قايقران ما نيز که مربي روي آن حساب زيادي کرده بود پس از اولين مسابقه به محض عبور از خط پايان با آمبولانس به بيمارستان منتقل شد.عاقل حبيبان وتعدادي ديگر از ورزشکاران نيز شرايط خوبي نداشتند.
رئيس کميته روئينگ تصريح کرد: به علت بيماري ورزشکاران، مجبور شديم ترکيب تيم را عوض کنيم و اجازه نداديم که همه آنها در مسابقات شرکت کنند چرا که حفظ سلامت ورزشکاران براي ما اهميت بسيار دارد. خوشبختانه مسئولين مسابقه با وضعيتي که بچه هاي ما داشتند با درخواست جابجايي ترکيب تيم موافقت کردند.
ملي پوشان کشورمان ساعت 3:25 دقيقه بامداد روز سه شنبه 19 آبان ماه به ايران بازخواهند گشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.