با هدف موفقيت در مسابقات زير 23 سال تمرينات را ادامه مي دهم

دارنده مدال برنز مسابقات قهرماني آسيا در رشته کانوکانادايي با اشاره به ادامه روند تمريناتش با هدف حضور قدرتمند در مسابقات زير 23 سال جهان در سال آينده بيان کرد: در 2 دوره گذشته روند رو به رشدي در مسابقات زير 23 سال داشتم و با ادامه اين روند قصد دارم بهترين نتيجه را در مسابقات سال آينده کسب کنم.
عادل مجللي با اشاره به کسب مدال برنز در مسابقات قهرماني آسياي اندونزي گفت: ديگر آن مسابقات با هر نتيجه اي تمام شده، تجربه ارزشمندي بدست آوردم گرچه دوست داشتم سهميه المپيک کسب کنم و تمرينات سختي را پشت سر گذاشته بودم اما مي خواهم به فکر آينده باشم و تمريناتم را با قدرت بيشتري ادامه دهم.
وي حمايت مسئولين فدراسيون را اميدوارکننده دانست و اضافه کرد: برنامه هايم را با فدراسيون در ميان گذاشتم. خوشبختانه اميني و مرادي مثل هميشه از من حمايت مي کنند و پيگير کارهايم هستند. در ادامه هم با صلاحديد فدراسيون برنامه هايم را دنبال خواهم کرد.
مجللي با اشاره به تمرينات سختي که در لهستان پشت سر نهاده اظهار داشت: مارک مربي که با وي کار مي کردم بسيار سخت گير و حرفه اي است. تمرينات منسجم و خوبي را با او انجام دادم و با آمادگي راهي اندونزي شدم اما حتما ديگر قايقرانان شرايط بهتري داشتند که توانستند نتايج بهتري کسب کنند.
اين قايقران 20 ساله تيم ملي کانوکانادايي تاکيد کرد: راه زيادي در پيش دارم. مسابقات زير 23 سال جهان و بازيهاي آسيايي اندونزي اهدافي هستند که طي 3 سال آينده دنبال مي کنم. تجربه هر دو مسابقه را دارم و بايد نسبت به دوره هاي گذشته نتايج بهتري کسب کنم.
مجللي در پايان تصريح کرد: در قايقراني خصوصا در 200 متر که يک ماده سرعتي است ثانيه ها مهم هستند. بايد لحظه لحظه بر افکارت مسلط باشي و سخت تمرين کني. اميدوارم قدر روزهايي که پشت سر مي گذارم را بدانم تا مسير رو به پيشرفتي که در پيش گرفتم را ادامه دهم و نهايتا باعث افتخار کشورم باشم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.