ژاک روگ از توسعه اين رشته در ايران خرسند مي شود

در اين ديدار ويل ون دليدر که سرمربيگري تيم ملي بلژيک را در کارنامه خود دارد با تشکر از بهرام افشارزاده گفت : ژاک روگ رياست کميته بين المللي المپيک از توسعه اين رشته در ايران بسيار خرسند خواهد شد.
وي افزود: اگر امکانات مورد لزوم فراهم شود اين رشته مي تواند در ايران پيشرفت کند. آماده سازي محل تمرينات ، خريداري قايق ها و تجهيزات به روز و برگزاري کلاس هاي آموزشي از مهم ترين نيازمندي ها جهت پيشرفت اين رشته در ايران مي باشد .
ويل ون دليدر ادامه داد: سنجش زماني، در اين رشته بسيار مهم است و ما مي خواهيم با 200 ورزشکار مستعد در کشور شروع کرده و پس از انجام پروسه هاي لازم به 104 نفر برتر اين رشته در ايران دست يابيم. با توجه به وضعيت جوي ايران ما مي توانيم در فصل هاي بهار و تابستان در درياي خزر و در فصل هاي پائيز و زمستان در خليج فارس تمرينات خود را برقرارکنيم.
اين مربي هلندي تاکيد کرد: در صورت به تفاهم رسيدن با فدراسيون قايقراني ايران از دو کمک مربي غير ايراني بهره خواهيم برد و با نگاه به سنين پايه در نظر دارم ورزشکاران را در دو گروه A و B انتخاب کرده و پروسه لازم را جهت رسيدن به کشورهاي مدعي طي کنيم.
شايان ذکر است که در اين نشست بهرام افشارزاده دبيرکل کميته ملي المپيک نيز طي سخناني برنامه هاي ويل ون دليدر را مناسب توصيف کرد و اظهار اميدواري کرد که ورزش قايقراني کشورمان در رشته بادباني بتواند در بازي هاي آسيائي آينده به مدال دست پيدا کند.
شايان ذکر است که ميزان دستمزد مربي فوق نيز در اين نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تفاهم لازم در اين زمينه با توجه به شرايط طرفين صورت پذيرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.