مسابقات آبهاي آرام کاپ 2 قهرماني جهان به پايان رسيد

مسابقات آبهاي آرام کاپ 2 قهرماني جهان در لهستان با کسب نتايج قابل قبول توسط قايقرانان کشورمان به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، ديروز 3 خردادماه مسابقات آبهاي آرام کاپ 2 قهرماني جهان به پايان رسيد و قايقرانان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند که در نهايت شاهو ناصري در فينال B کانوي يکنفره مسافت 500 متر با زمان 70/55/1 دقيقه به مقام پنجم رسيد و در رده بندي کلي در مکان چهاردهم جهان ايستاد، در اين رشته قايقرانان کشورهاي يونان ، آذربايجان و چين مدالهاي طلا ، نقره و برنز را از آن خود کردند.
سيما عروجي و آرزو معتمدي نيز در فينال B کاياک دونفره مسافت 1000 متر در مصاف با حريفان خود با زمان 66/53/3 دقيقه هفتم شدند و در رده بندي کلي عنوان شانزدهم جهان را به خود اختصاص دادند. در اين مسافت قايقران لهستان طلا گرفت و پاروزنان اسلواکي و چين مدالهاي نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.
احمدرضا طالبيان ديگر قايقران تيم ملي کشورمان در فينال C کاياک يکنفره مسافت 1000 متر با زمان 25/35/3 دقيقه سوم و در رده بندي کلي بيست و يکم شد، ضمن اينکه در اين رشته ورزشکاران يونان، سوئيس و کانادا مدالهاي طلا، نقره و برنز را به دست آوردند.
در مسافت 5000 متر نيز پاروزنان کشورمان با حريفان خود مسابقه دادند که در کاياک يکنفره مردان احمدرضا طالبيان از ميان 32 کشور با زمان 19/53/19 دقيقه هجدهم شد و قايقرانان نروژ، يونان و فرانسه اول تا سوم شدند.
در کاياک يکنفره بانوان 27 کشور حضور داشتند که درسا کفيلي بازمان 34/20/22 دقيقه هفدهم و راحله محمد ميرزايي با زمان 80/48/22 دقيقه بيستم شدند ، پاروزنان انگلستان اول و دوم شدند و قايقران آفريقاي جنوبي در رده سوم ايستاد.
در کانوي يکنفره نيز شاهو ناصري از ميان 16 تيم با زمان 80/34/23 دقيقه يازدهم شد و ورزشکاران کانادا در مکان هاي اول و دوم جاي گرفتند و قايقران روماني سوم شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.