اردوي ترکيه در شرايط مطلوبي برگزار شد

ملي پوش تيم ملي اسلالوم کشورمان پس از بازگشت از اردوي ترکيه با مثبت ارزيابي کردن شرايط اردو اظهار داشت: شرايط خوبي داشتيم و از نظر امکانات مسئولين کمپ ترکيه همه چيز اعم از پارو، قايق و وزنه در اختيارمان گذاشته بودند.
اميرمحمد فتاح پور در خصوص کمپ تمريني شهر ريزه بيان کرد: کمپ بسيار خوبي بود. هم از نظر آب و هوا و هم فضاي تمريني بسيار مناسب بود. بچه هاي تيم ملي ترکيه هم در اين محل تمرين مي کردند و تمرينات مشترک خوبي را تجربه کرديم که نقش بسيار زيادي در ميزان آمادگي مان داشت.
وي افزود: در روز 2 جلسه و بعضي روزها 3 جلسه تمرين مي کرديم. در کنار تمرينات آبي بدنسازي و تمرينات هوازي هم داشتيم.
فتاح پور عنوان کرد: براي من که از آبهاي آرام وارد اسلالوم شدم، تمرين در يک پيست استاندارد خروشان بسيار لذت بخش بود. البته تمرينات بسيار پرفشار و سنگيني داشتيم اما بسيار در روند آمادگي مان موثر بود.
ملي پوش تيم ملي اسلالوم تاکيد کرد: ميزباني ترکيه اي ها هم بسيار خوب بود. ضمن اينکه از نظر فرهنگي و حتي غذايي شرايط مشابه اي داريم و مشکلي از اين جهت هم نداشتيم. خوب ترکيه همسايه ايران است و محلي بسيار خوب براي برگزاري اردوي مشترک و کمپ است.
وي در خصوص مسابقات پيش روي تيم ملي اسلالوم گفت: 26 شهريور ماه مسابقات قهرماني جهان و انتخابي المپيک را در پيش داريم که البته مسابقات بسيار سختي است.
فتاح پور خاطرنشان کرد: ما با هدف حضور در المپيک تمرين مي کنيم. تلاش مي کنم تمرينات را به بهترين نحو انجام دهم و کسب موفقيت همه زحمات مسئولين و مربيانم را جبران کنم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.