پورعسگر پرست: آماده ترين ها به المپيک اعزام مي شوند

قايقرانان تيم ملي روئينگ کشورمان که چندي پيش موفق به کسب 2 سهميه المپيک از مسابقات آسيايي چين شدند پس از يک هفته استراحت و مرخصي به اردو فرا خوانده شدند. به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، اين اردو از فردا 18 ارديبهشت ماه آغاز شده وتا 2 ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي و در صورت تاييد رئيس کميته روئينگ در زنجان برگزار خواهد شد .
همچنين با توجه به 104 روز مانده به شروع مسابقات المپيک پکن پيشنهاد برگزاري يک اردو در بلغارستان از سوي رئيس کميته روئينگ به هيات رئيسه فدراسيون داده شده است که در صورت تاييد ، اين تيم به بلغارستان اعزام و در پيست استاندارد پاروزني مي کنند.
عمران پورعسگرپرست ، رئيس کميته روئينگ گفت : 2 نفري که کسب سهميه کرده اند تنها در صورتي که در آمادگي کامل باشند و در رکوردهاي خود باقي بمانند يا آن را بهبود بخشند در مسابقات المپيک شرکت خواهند کرد.
وي تصريح کرد : همه پاروزنان تيم روئينگ با انگيزه تمرين مي کنند تا در صورت نياز از وجود آنها در اين رقابتها استفاده کنيم.
پور عسگر ادامه داد : براي بررسي شرايط پيست زنجان فردا به اين شهر مي روم و در صورت وجود امکانات کافي بلافاصله تيم به آنجا اعزام خواهد شد.
وي بيان کرد :تيم ملي روئينگ کشورمان اواخر تير ماه ، مسابقات جهاني دراتريش را نيز پيش رو دارد که اين مسابقات در 2 رده جوانان و بزرگسالان برگزار مي شود و قايقراناني که در آمادگي مناسب به سر برند در اين مسابقات شرکت خواهند کرد.
شادي فرج پور و نسيم بن يعقوب از گيلان ، محسن شادي ، طاهر کبوتري و محمود تالونه از آذربايجان غربي ، بهناز مرادخاني ، سيد مسعود محمدي و سيد مجتبي شجاعي از زنجان ، هما حسيني و عابدين باقلي از کرمانشاه ، فردين حسن وند از لرستان ، مينا اميني از خراسان شمالي و بهاره عليمرداني ازتهران اعضاي تيم ملي روئينگ کشورمان هستند که زير نظر دستيار مربي خود مريم کهن به تمرين خواهند پرداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.