اوايل دي ماه در کيش اردو خواهيم داشت

سرمربي تيم ملي روئينگ بانوان ضمن مطلوب خواندن شرايط اردوهاي اين تيم بيان کرد: براي آمادگي بيشتر يک مرحله اردو در کيش و 2 اردوي برون مرزي تا مسابقات انتخابي المپيک در نظر گرفته شده است.
افشين فرزام در خصوص برنامه تمريني تيم ملي روئينگ بانوان پس از بازيهاي آسيايي اينچئون گفت: پس از بازيهاي آسيايي برنامه ها را در 3 فاز تمريني به فدراسيون ارائه دادم که با آن موافقت شد. اين 3 فاز تا مسابقات المپيک ادامه خواهد داشت.
وي ادامه داد: فاز اول مربوط به مسابقات قهرماني آسيا بود که برنامه هايمان با موفقيت انجام شد و با کسب 3 مدال نتيجه مورد نظر را کسب کرديم. فاز دوم تمرينات نيز مربوط به مسابقات انتخابي المپيک است و در فاز سوم از کسب سهميه تا المپيک ريو مدنظر خواهد بود.
فرزام در خصوص تمرينات پس از مسابقات قهرماني آسيا اظهار داشت: اکنون در حال اجراي فاز دوم تمرينات هستيم. در اين قسمت تست انتخابي در مسابقات قهرماني کشور انجام شد و با تحت نظر گرفت اين رقابت ها 1 نفر به اردوها اضافه شد. اين دوره از تمرينات تا مسابقات کسب سهميه ادامه خواهد داشت و شامل 7 مرحله اردو است.
سرمربي تيم ملي روئينگ بانوان از برگزاري اردو در کيش خبر داد و تصريح کرد: برنامه داريم پس از برگزاري 3 مرحله اردو در درياچه آزادي يک اردوي 10 روزه در کيش داشته باشيم. تمرينات کيش شامل برنامه هاي بدنسازي و هوازي خواهد بود. اين اردو اوايل دي ماه برگزار مي شود.
فرزام تاکيد کرد: پس از اردوي کيش تست انتخابي بين 6 قايقران حاضر در اردو انجام مي شود و 4 نفر برتر براي اردوي برون مرزي که احتمالا در اسپانيا خواهد بود اعزام مي شوند.
وي با اشاره به نقش اردوي برون مرزي در روند آماده سازي تيم تشريح کرد: با توجه به اينکه در فصل سرد سال هستيم و فاصله کم مسابقات انتخابي المپيک، تمرين در پيست استاندارد و آب و هواي خوب نقش بسيار زيادي در آمادگي تيم خواهد داشت که با توجه و حمايت فدراسيون اين شرايط فراهم شده و مي توانيم در 2 مرحله اردوي برون مرزي داشته باشيم.
فرزام در پايان خاطرنشان کرد: اميدوار هستيم با برنامه ريزي هايي که انجام شده و حمايت خوبي که رئيس و دبيرکل فدراسيون از ما دارند کارها به بهترين نحو پيش رود و شاهد درخشش تيم روئينگ بانوان باشيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.