رقابت خوبي در اردوي تيم ملي کانو ايجاد شده است

ملي پوش تيم ملي کانو کانادايي در خصوص شرايط اردو و تمرينات تيم ملي گفت: روزي 2 تا 3 وعده تمرين سنگين و پرفشار داريم و هرچه به زمان مسابقات نزديک تر مي شويم تمرينات فشرده تر و مطابق با شرايط مسابقه براي رسيدن به آمادگي نسبي جهت حضور در رقابت هاي تدارکاتي مي شود. در نهايت هدف نهايي ايجاد حداکثر آمادگي و کسب موفقيت در بازيهاي آسيايي اينچئون است.
محسن سعادتخواه با اشاره به تمرين در ماده کانو دونفره بيان کرد: براي اولين بار تيم کانو به شرايطي رسيده که مي تواند چند قايق خوب و آماده براي حضور در مسابقات داشته باشد تا با رقابت بيشتر بهترين قايق براي اعزام انتخاب شود. در حال حاضر 2 قايق دونفره آماده داريم و با حضور در رقابت هاي تدارکاتي مانند کاپ، بهترين نفرات به اينچئون اعزام خواهند شد. با همه توان روز به روز رو به جلو خواهيم رفت و تمام هدف و سعي مان انتخاب شدن به عنوان نماينده ايران در بازيهاي آسيايي است.
اين کانوسوار تيم ملي آبهاي آرام بيان کرد: حريفان ما در کانو دونفره قايقراناني از ازبکستان، قزاقستان و چين هستند که بارها در رقابت هاي گوناگون با آن ها رقابت کرديم. اما فکر مي کنم رقابت ايجاد شده در اردوي تيم ملي باعث پيشرفت همه بچه ها شود و رشد خوبي در کانو شاهد باشيم.
سعادتخواه خاطرنشان کرد: ما سال گذشته نتايج خوبي در مسابقات قهرماني آسيا داشتيم اما بازيهاي آسيايي سطح بسيار بالاتري دارد و براي موفقيت در اين رقابت ها بايد بيشتر تلاش کنيم. با تمام توان در تمرينات تلاش خواهم کرد تا در همه مسابقاتي که اعزام مي شويم بتوانم نتايج خوبي براي کشورم کسب کنم.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.