براي کسب مدال به ژاپن مي رويم

ملي پوش تيم ملي روئينگ بانوان در خصوص شرايط اردوهاي تيم ملي گفت: خدا را شکر همه چيز خوب است فقط از نظر پيست مشکل داريم. متاسفانه پيست استاندارد روئينگ در کشور وجود ندارد البته اميدواريم قبل از مسابقات زودتر به محل برگزاري اعزام شويم تا بتوانيم خودمان را با شرايط پيست وفق دهيم.
مهسا جاور ادامه داد: چند روزي است که تمرينات تيم روئينگ چهارنفره به درياچه چيتگر منتقل شده است. عليرغم مشکلاتي که در آنجا وجود دارد، از نظر مسافت، طول بيشتري پارو مي زنيم اگرچه درياچه چيتگر هم 1800 متر طول دارد ولي پيست روئينگ 2 کيلومتري است.
عضو تيم روئينگ چهارنفره بانوان کشورمان رقابت در اين ماده در بازيهاي آسيايي را دشوار عنوان کرد و اظهار داشت: در چهارنفره رقابت ما با تيم هاي چين و هند است. تيم چين شرايط بسيار خوبي دارد و جزو قايق هاي برتر دنياست. در رقابت هاي قهرماني آسيا سال گذشته ما توانستيم بالاتر از هند مدال نقره کسب کنيم. البته شرايط قهرماني آسيا با بازيهاي آسيايي بسيار متفاوت است. به علاوه اينکه رقباي ما در شرايط بسيار خوبي کار مي کنيم و ما در ايران حتي نمي توانيم در پيست استاندارد تمرين کنيم.
جاور بيان کرد: من در بازيهاي دور گذشته حضور نداشتم اما بچه ها با تايم 6.55 مدال برنز کسب کردند در حالي که سال گذشته در رقابت هاي قهرماني آسيا با تايم 6.44 مدال نقره گرفتيم و اين نشان مي دهد که در کارمان پيشرفت داشتيم.
روور زنجاني تيم ملي روئينگ در خصوص مسابقات پيش روي خود عنوان کرد: در اولين قدم رقابت هاي کاپ آسيا را در پيش داريم که اميدواريم نتايج خوبي در اين رقابت ها بگيريم. البته به اين مسابقه فقط به عنوان يک ديدار تدارکاتي نگاه نمي کنيم و به دنبال کسب مقام هستيم. ولي در کل شرايط رقبا را هم در اين رقابت ها ارزيابي خواهيم کرد. مسابقات ديگري نيز تا پيش از بازيهاي آسيايي داريم که با صلاحديد کادر فني و مسئولين به رقابت ها اعزام خواهيم شد.
جاور تصريح کرد: در حال حاضر 60 تا 70 درصد آماده هستيم که اين ميزان در بازيهاي آسيايي به صد در صد خواهد رسيد. در آسيا شرايط خوبي داريم و مي توانيم نتيجه خوبي بگيريم. به هر حال تمام تلاش خود را براي کسب بهترين نتيجه به کار خواهيم بست و اميدواريم بتوانيم براي کشور افتخارآفرين باشيم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.