بانوي ملي‌پوش کانوپولو: سياست‌هاي فدراسيون قبلي مانع از اعزام برون مرزي شد

بانوي ملي‌پوش کانوپولوي کشور در واکنش به تغييرات فدراسيون قايقراني گفت: اين تغيير و تحولات مانع حضور ما در مسابقات کاپ آلمان شد.
الهام تحقيقي اظهار کرد: تيم ملي کانوپولوي بانوان کشور که قرار بود در مسابقات باشگاه‌هاي آلمان حضور پيدا کند به دليل تغيير و تحولات ايجاد شده در فدراسيون از اعزام باز ماند.
وي افزود: دليل اصلي اين ماجرا استعفاي مربي تيم ملي بود و چون تيم نمي‌توانست بدون مربي به مسابقات اعزام شود، از حضور در اين رقابت انصراف داديم.
وي ادامه داد: فدراسيون قبل با سياست‌هاي خود مانع اين اعزام شد، آن‎ها تصور کردند مي‌توانند از اين طريق به فدراسيون جديد ضربه بزنند ولي تنها ما ورزشکار‌ان بوديم که از اين اتفاق ضربه خورديم چون اين مسابقات مي‌توانست تجربه بسيار خوبي براي حضورمان در مسابقات جهاني لهستان باشد.
تحقيقي اظهار کرد: تيم ملي در حال حاضر‌ در استراحت به سر مي‌برد ولي هر کدام از ما به صورت فردي تمرين مي‌کنيم و آمادگي خود را حفظ مي‌کنيم تا اين وقفه مشکلي برايمان ايجاد نکند و فعلا بايد منتظر باشيم تا تکليف سرمربي تيم مشخص شود.
وي اضافه کرد: اميدوارم پس از مشخص شدن مربي، يک سفر خارجي براي تيم گرفته شود تا جبران مسابقات کاپ آلمان باشد چون ما براي حضور موفق در مسابقات جهاني لهستان که در شهريور ماه سال جاري برگزار مي‌شود، روي اين مسابقات حساب کرده‌ بوديم.
بانوي خراساني عضو تيم ملي کاناپولوي کشور تصريح کرد: اوضاع فدراسيون در هفته گذشته متشنج بود ولي چند روزي است که همه چيز به روال عادي برگشته و فدراسيون نيز قرار است فراخواني بزند و افرادي را که حاضر به همکاري با مديريت جديد هستند، به فدراسيون بازگرداند در غير اين صورت سريع نيروي جديد جذب مي‌کند و کار را با افرادي جديد ادامه مي‌دهد.
وي ادامه داد: البته من شناخت زيادي از اسبقيان سرپرست جديد فدراسيون ندارم ولي در جلسه‌اي که با وي داشتم فکر مي‌کنم مدير موفقي بوده و اميدوارم با حضور وي اين رشته پيشرفت بيشتري داشته باشد.
تحقيقي تاکيد کرد: احمد دنيامالي، رييس سابق فدراسيون زحمات بسياري براي اين ورزش کشيده و نمي‌توان منکر آن شد ولي بايد قبول کنيم که هيچ‌کس ثابت نيست و هر مديري روزي عوض مي‌شود و مدير ديگري جاي آن را مي‌گيرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.