سطح کانوکانادايي در آسيا بالا رفته است

دارنده مدال برنز مسابقات قهرماني آسيا در بخش کانوي دونفره 200 متر در خصوص کسب اين مدال گفت: انتظار نداشتيم در اين ماده مدال کسب کنيم چراکه بيشتر تمريناتمان استقامتي و تمرکزمان بر روي مسابقه 1000 متر بود اما با تلاش بيشتر توانستيم بر روي سکو قرار بگيريم.
کيا اسکنداني که به همراه علي اجاقي موفق به کسب مدال برنز شد در خصوص روند آماده سازي تيم کانو بيان کرد: پس از بازيهاي آسيايي تست هايي انجام شد و من به همراه علي اجاقي در ارنج کانوي دونفره قرار گرفتيم. در مدت يک سال کاملا با هم هماهنگ بوديم اما سطح مسابقات واقعا بالا بود چراکه آسيا در بخش کانو پيشرفت زيادي کرده و حتي در مسابقات جهاني هم صاحب سکو است.
وي ادامه داد: تيم هاي ازبکستان، قزاقستان و چين در کانو بسيار حرفه اي هستند و در تمام مواد مدعي اند. ما هم همه تلاشمان را کرديم. در 1000 متر شرايط بسيار سخت بود و نتوانستيم مدال کسب کنيم اما در 200 متر هر چه در توان داشتيم گذاشتيم و موفق شديم مدال برنز بدست بياوريم. اين ماده هم المپيکي است اما فقط قايق اول صاحب سهميه المپيک شد.
اين ملي پوش تيم ملي کانوکانادايي که پيش از اين مسابقات در رقابت هاي قهرماني آسيا بخش جوانان موفق به کسب چندين مدال شده بود عنوان کرد: سطح مسابقات قهرماني آسيا در بخش بزرگسالان با جوانان متفاوت است به خصوص اگر سال انتخابي باشد و همه تيم هاي براي کسب سهميه شرکت مي کنند. من اولين مدالم را در بخش بزرگسالان بدست آوردم و اميدوارم بتوانم اين روند را ادامه دهم و موفقيت هاي بيشتري کسب کنم.
اسکنداني با اشاره به اينکه قايقراني را با هدف حضور در المپيک ادامه مي دهد تاکيد کرد: با اين مدال انگيزه هايم چند برابر شده و تمريناتم را با توان بيشتري دنبال مي کنم. اميدوارم در دوره بعدي المپيک بتوانم حضور داشته باشم و تمرينات را با اين هدف دنبال مي کنم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.