هدفمان در سال آينده گسترش رشته هاي روئينگ و آبهاي آرام در سطح استان است

رئيس هيات قايقراني استان کرمانشاه گفت: هدفمان در سال پيش رو، پيشرفت در سطح ورزش قهرماني با جذب اسپانسر و گسترش رشته روئينگ و آبهاي آرام با استعداديابي و آموزش افراد مستعد در سطح استان است.
فرشته قيطاني که از سال 83 در هيات قايقراني فعاليت مي کند افزود: مهمترين هدفمان بعد از شروع به کار در هيات گسترش رشته قايقراني در سطح استان بود که فکر مي کنم تا حد زيادي به اين مهم دست پيدا کرديم.
وي ادامه داد: در حال حاضر از بين جوانان استان متقاضي زيادي داريم که با همکاري و حمايت فدراسيون و تربيت بدني استان افراد مستعد را جذب و در جهت آموزش آنها تلاش مي کنيم.
قيطاني که تجربه زيادي در زمينه مديريت ورزش استان دارد اظهار داشت: با شروع به کار هيات از امکانات استان هاي همجوار استفاده و با جذب امکانات بيشتر از طريق فدراسيون و تربيت بدني استان تمام رشته ها در استان راه اندازي کرديم.
وي افزود: بيش از 300 قايقران بيمه شده در شهرستان هاي کرمانشاه، گيلان غرب و سنقر در تمام رشته ها فعاليت مي کنند که در حدود 30 نفر از آن ها به طور دائم زيرنظر 15 مربي در تمرينات حضور دارند.
قيطاني ادامه داد: 6 نفر از قايقرانان استان در اردوهاي تيم هاي ملي حاضرند و ما براي پشتوانه سازي تيم ملي برنامه زيادي داريم.
وي از حضور 12 داور فعال در استان خبر داد و افزود: از بين داوران استان 3 داور بين المللي و 2 داور ملي در رشته هاي مختلف فعاليت مي کنند.
قيطاني حمايت تربيت بدني استان از هيات را بسيار عالي دانست و اظهار داشت: با هماهنگي اداره کل تربيت بدني همکاري خيلي خوبي با هيات شنا داريم و استخرهاي استان در تمام طول سال در اختيار هيات قايقراني قرار دارد.
وي از استفاده هيات قايقراني از بستر هاي آبي استان خبر داد و تصريح کرد: در حال آماده سازي کمپ قايقراني در کنار سد شهداي شهرستان سنقر هستيم که تا اوايل ارديبهشت به مرحله بهره برداري خواهد رسيد.
قيطاني حضور موفق پاروزنان کرمانشاهي در مسابقات کشوري را راضي کننده دانست و بيان کرد: در مسابقات مختلف سال گذشته حضور داشتيم و در کانوپولو در بخش بانوان و آقايان پيشرفت هاي بسيار خوبي داشتيم و در آب هاي آرام نيز عنوان سوم کشور را کسب کرديم.
وي امکانات قايقراني استان را در حد مطلوب دانست و ادامه داد: امکاناتمان را از فدراسيون و تربيت بدني تهيه مي کنيم و با هماهنگي هاي انجام شده، تربيت بدني استان قول خريد 10 قايق با کيفيت را تا پايان سال داده است.
قيطاني انگيزه خود را در زمينه ورزش بالا عنوان کرد و افزود: با علاقه اي که به ورزش و خدمت به مملکتم دارم تمام تلاشم را در جهت پيشرفت ورزش در کشور به کار خواهم گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.