نه تنها طلا مي گيرم رکورد خودم را هم خواهم شکست

کاياک سوار تيم ملي آبهاي آرام کشورمان گفت: خدا را شکر تمرينات سال 93 را خوب شروع کرديم و از 5 فروردين، بدون استراحت تا کاپ 2 و 3 جهاني که هفته آينده به اروپا اعزام مي شويم در اردو خواهيم بود.
احمدرضا طالبيان ادامه داد: سال گذشته نيز مراحل آماده سازي خوبي داشتيم و تمرينات پايه و قدرتي را به خوبي انجام داديم. الان 60 تا 70 درصد براي مسابقات کاپ آمادگي داريم.
وي در خصوص حضور در مسابقات کاپ جهاني بيان کرد: قاعدتا در اين برهه از تمرينات نبايد در اوج باشيم و بيشتر براي شناخت رقبا و قرار گرفتن در شرايط مسابقه بعد از 2 سال به کاپ خواهيم رفت. در قايقراني مهمترين مسئله اين است که مسابقه بدهي. هرچه تعداد مسابقاتي که در آن حضور پيدا کنيم بيشتر باشد عملکرد بهتري نيز خواهيم داشت.
نماينده کانوئينگ کشورمان در المپيک لندن اظهار داشت: بعد از کاپ مسابقات قهرماني جهان و بازيهاي آسيايي را داريم که به دليل نزديک بودن زمانشان به هم مي توانيم در اوج رقابت کنيم. البته بازهم هدف اصلي بازيهاي آسيايي است اما در قهرماني جهان هم اهدافي دارم که براي رسيدن به آن ها تلاش خواهم کرد.
طالبيان تشريح کرد: نسبت به پارسال هم از لحاظ روحي و هم از لحاظ جسمي شرايط بهتري دارم. خوب فدراسيون به يک ثباتي رسيده و مي دانيم که براي چه مسابقه اي تمرين مي کنيم. به طبع آن آرامش به تمرينات برگشته و طبق برنامه مربيان براي گرفتن بهترين نتيجه پيش مي رويم.
قايقران طلائي بازيهاي آسيايي گوانگجو در خصوص شرايط سال گذشته خود عنوان کرد: متاسفانه پارسال خوب تمرين نکرديم و از نظر شرايط روحي نيز افت داشتم و در وضعيتي که در شديدترين دوران افت در مسابقات قهرماني آسيا دوم شدم. الان با 60 درصد آمادگي شرايطم از پارسال بهتر است و تا بازيهاي آسيايي که به اوج آمادگي برسم قطعا ناکامي گذشته را جبران خواهم کرد. در اينچئون به دنبال اين هستم که رکوردم را 2 تا 3 ثانيه ارتقا ببخشم.
وي افزود: من ورزشکاري هستم که شرايط روحي در کسب نتايجم بسيار موثر است. وقتي از نظر روحي وضعيت مناسبي نداشته باشم حتي حرف زدن برايم سخت است چه برسد به حضور در مسابقه و کسب موفقيت. اما اکنون با انگيزه تمرينات را دنبال مي کنم و مي خواهم دوباره در اوج قرار بگيريم.
طالبيان خاطرنشان کرد: حريفان بازيهاي آسيايي را به خوبي مي شناسم. 2 رقيب از چين و ازبکستان دارم که در رقابت هاي کاپ و قهرماني جهان شرايط فعلي آن ها را خواهم ديد و با آمادگي و در بهترين شرايط به اينچئون مي روم و حتما به آن چيزي که مي خواهم دست پيدا خواهم کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.