شرايط اردوها نسبت به سال گذشته خيلي بهتر شده است

کانوسوار تيم ملي در خصوص وضعيت خود در اردوهاي تيم ملي تصريح کرد: تمرينات را با قدرت انجام مي دهيم و در شرايط فعلي با 60 تا 70 درصد آمادگي به مسابقات کاپ اعزام خواهيم شد. اما هدف اصلي مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان و بازيهاي آسيايي که با آمادگي بيشتر و کامل تر در آن ها حضور خواهيم داشت.
عادل مجللي سطح مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان را هم تراز با رقابت هاي قهرماني جهان عنوان کرد و اظهار داشت: چون بسياري از ورزشکاران نقطه اوج آمادگي شان زير 23 سال است و در اين سن بهترين هستند، سطح اين رقابت ها بسيار بالاست. ما هم بدليل اينکه سال گذشته نتوانستيم در اين رقابت ها حضور داشته باشيم با آمادگي خوب به اين مسابقات اعزام خواهيم شد.
اين ملي پوش تيم ملي آبهاي آرام در خصوص حضور در بازيهاي آسيايي تصريح کرد: خوشبختانه رقابت خوبي در اردوي تيم ملي کانو ايجاد شده و همه براي آمادگي بالاتر تلاش مي کنند. آنچه مشخص است اينکه بهترين ها به اينچئون خواهند رفت و در مراحل آخر تمرين، تست گرفته مي شود و نفرات برتر اعزام خواهند شد. من هم مانند همه بچه ها تمام تلاشم را براي حضور در ارنج نهايي به کار مي بندم.
مجللي تاکيد کرد: با هماهنگي و طبق برنامه مربيان هدف نهايي را بازيهاي آسيايي گذاشتيم و پله پله براي اوج آمادگي در اين رقابت ها پيش خواهيم رفت. تمرينات استقامتي و بدنسازي نيز زمستان بسيار خوب انجام شد و در حال حاظر هم کم کم تمرينات سرعتي را آغاز مي کنيم. مراحل تمريني با پيشرفت خوبي انجام مي شود و به نظرم شرايط راضي کننده است.
وي درباره شرايط سال گذشته خود عنوان کرد: پارسال در همين فصل سرباز بودم و از خرداد ماه به اردو اضافه شدم و شرايط با الان فرق مي کرد. اما امسال تمرينات خوبي پشت سر گذاشتم و از آمادگي مناسبي برخوردار هستم.
مجللي ضمن ابراز رضايت از شرايط فعلي اردوهاي تيم ملي گفت: بعد از مسابقات کاپ تمرينات را دنبال مي کنيم و با آمادگي بهتر براي رقابت هاي زير 23 سال جهان و بازيهاي آسيايي اينچئون کره تلاش خواهيم کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.