لوح سپاس کنفدراسيون قايقراني آسيا توسط رئيس کميته ملي المپيک به استاد قلمسياه اهدا شد

لوح تقدير رئيس کنفدراسيون قايقراني آسيا به پاس سال ها خدمت رساني در عرصه ورزش آسيا و جهان توسط رئيس کميته المپيک به استاد علي قلمسياه از سوي اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني به نقل از سايت کميته ملي المپيک؛ لوح تقديري از سوي شوکن ناريتا رئيس کنفدراسيون قايقراني آسيا به پاس 20 سال خدمت آفريني علي قلمسياه به عنوان دبير کل کنفدراسيون قايقراني آسيا تهيه و قرار بود در کنگره قاره اي به وي اهدا گردد که به دليل ناراحتي چشم پيشکسوت ورزش کشورمان و عدم موافقت پزشک از سفر استاد قلم سياه جهت حفظ سلامتي وي، غلامرضا اميني رئيس فدراسيون قايقراني کشورمان لوح تقدير رئيس فدراسيون قايقراني آسيا را تحويل گرفته و اين لوح صبح امروز 4 آذرماه توسط کيومرث هاشمي رئيس کميته ملي المپيک به استاد قلمسياه اهدا شد.
در ابتداي اين مراسم کيومرث هاشمي رئيس کميته ملي المپيک ضمن قدرداني از نزديک به نيم قرن تلاش قلمسياه در عرضه ورزش کشور در بالاترين رده هاي کشوري، قاره اي و جهاني ابراز داشت: استاد قلمسياه از مفاخر ورزش کشور محسوب شده و بدون ترديد سال ها خدمت آفريني وي در عرصه ورزش کشور، قاره اي و جهاني در اذهان خانواده ورزش و ملت بزرگ ايران باقي خواهد ماند و اهدا لوح تقدير به وي از سوي رئيس کنفدراسيون قايقراني آسيا خود بيانگر زحماتي است که وي به عنوان يک ايراني و مديري اجرايي در سمت هاي رئيس فدراسيون قايقراني، نائب رئيس فدراسيون جهاني قايقراني، نائب رئيس و دبيرکل کنفدراسيون قايقراني آسيا و سمت هاي ديگر در عرصه بين المللي ايفا نموده است.
هاشمي تصريح کرد: بدون ترديد در اين بين مي بايست تشکر ويژه اي از خانواده محترم وي داشته باشيم چرا که در اين مدت با سعه صدر و دلگرمي هاي خود باعث موفقيت اين مدير ورزشي در عرصه کشور و جهان شدند و به نوبه خود نيز مراتب حق شناسي و قدرداني خود را از اين مدير زحمتکش و خانواده محترمش اعلام داشته و وي را يکي از مفاخر بزرگ ورزش کشور دانسته و در واقع ما امروز به نمايندگي از مسئولان کنفدراسيون آسيا و جامعه بزرگ ورزش کشور و پيشکسوتان اين لوح را به استاد قلمسياه تقديم مي کنيم.
سپس شاهرخ شهنازي دبير کل کميته ضمن قدرداني از تلاش هاي چندين ساله استاد قلمسياه در عرصه ورزش کشور و جهان ابراز داشت: حضور عزيزاني همچون قلمسياه در عرصه مديريت ورزش بيانگر توانمندي مديران ورزشي کشور بوده و مي بايست همانطور که از قهرمانان عزيز قدرداني مي شود از پيشکسوتان عرصه مديريت ورزشي نيز تقدير و با گردآوري مشخصات و سمت هاي بين المللي آنها در اين زمينه گام هايي برداريم.
سپس غلامرضا اميني ضمن قدرداني از حمايت هاي کميته ملي المپيک گفت: بدون ترديد استاد قلمسياه هم اکنون هم رئيس و مدير بزرگ ورزشي کشور ما و قايقراني محسوب شده و اگر چه از سوي پزشک براي حفظ سلامتيش ملاحضاتي در نظر گرفته شده ولي ما کماکان از تجربيات اين مدير ارزشمند ورزشي بهره خواهيم برد.
همچنين مرادي دبيرکل فدراسيون قايقراني نيز از تلاشهاي استاد قلمسياه به پاس خدمت آفريني در عرصه ورزش داخلي و بين المللي قدرداني نمود و گفت: بدون ترديد کار کردن در کنار اساتيدي همچون استاد قلمسياه افتخاري است که نمي توان آن را فراموش کرد.
علي قلمسياه که پست هاي مختلفي در گذشته همچون رئيس فدراسيون قايقراني، نائب رئيس جهاني و آسيايي و دبير کل کنفدراسيون آسيا و چندين مسئوليت ديگر را برعهده داشت و به همراه خانواده خود در اين مراسم حضور يافته بود اظهار داشت: بدون ترديد اين افتخار را متعلق به خود ندانسته بلکه متعلق به ملت بزرگ ايران، خانواده ورزش و بخصوص قايقراني و خانواده خود مي دانم و در اين مدت در هر کجاي اين سرزمين و جهان بودم تلاشم بر اين بود نماينده اي شايسته از سوي ملت عزيزم باشم.
وي ادامه داد: جا دارد در اين بين از زحمات همسر عزيز و خانواده خودم که همواره مشوق و دلگرم کننده بنده بودند تشکر کنم و به شخصه از تلاش ها و قدر شناسي هاي مسئولان کميته ملي المپيک تشکر مي کنم و در اين بين جز اينکه بگويم من خدمتگزار اين ملت، خانواده بزرگ ورزش و جامعه قايقراني بوده ام حرفي ندارم. اميدوارم همه مردم و خانواده بزرگ ورزش و بخصوص قايقراني از بنده راضي بوده باشند.
در خاتمه اين مراسم لوح يادبود شوکن ناريتا رئيس فدراسيون قايقراني آسيا به پاس سال ها خدمت آفريني در عرصه ورزش قايقراني آسيا و جهان به علي قلمسياه نائب رئيس اسبق فدراسيون جهاني قايقراني و نائب رئيس و دبيرکل سابق کنفدراسيون آسيا از سوي کيومرث هاشمي رئيس کميته ملي تقديم شد.
در اين مراسم همچنين از سوي کميته ملي المپيک و فدراسيون قايقراني هدايي نفيس به اين پيشکسوت ورزشي کشورمان اهدا گرديد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.