اسلالومي ها 2 مدال برنز کسب کردند

تيم ملي اسلالوم زنان و مردان کشورمان که جهت حضور در مسابقات قهرماني آسيا و کسب سهميه المپيک عازم تايلند شده بود در پايان اين رقابتها علي رغم دست يابي به 2 مدال برنز از راه يابي به المپيک بازماند . به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، 15 قايقران کشورمان در اين رقابتها در 4 ماده به مصاف حريفان خود رفتند که در نهايت در K1 زنان منيره نصر، ليدا خليلي و سلماز عباسي در رده تيمي به مقام سوم آسيا نائل گرديدند و مدال برنز اين رقابتها را بر گردن آويختند.در فينال اين رشته تيم هاي چين ، قزاقستان ، ازبکستان ، چين تايپه و ايران حضور داشتند وتيمهاي چين و قزاقستان نيز مقام هاي اول و دوم را از آن خود کردند.
در C2 مردان نيز در رده تيمي متشکل از نيما مي مي و محسن قريشي در قايق اول ، مسعود خداياري و محمد بابايي در قايق دوم و برديا مهرجو و محمد کربلايي در قايق سوم به مدال برنز اين رقابتها رسيد. در مرحله نهايي اين ماده تيم کشورمان با تيم هاي چين ، قزاقستان ، ازبکستان و ژاپن همگروه بود و در نهايت تيم هاي چين و ازبکستان نيز اول و دوم شدند.
در C1 مردان مهدي نظري ، شهريار قلي پور و همايون محمد پور نفرات تيم ايران بودند که در مرحله نهايي با حريفاني از چين ، ژاپن ، ازبکستان ، تايلند ، مالزي و چين تايپه به مبارزه پرداختند و در مجموع به مقام پنجم تيمي رضايت دادند و در اين گروه تيم هاي چين ، ژاپن و ازبکستان به مقام هاي اول تا سوم رسيدند.
در K1 مردان نيز تيم ايران متشکل از آريا جعفري ، عليرضا آصفي و حسين بيگي به مصاف در رقابت با تيم هاي ژاپن ، چين ، ازبکستان ، چين تايپه ، مالزي ، کره جنوبي و هند مجموعا به مقام پنجم تيمي رسيد . در اين ماده تيم هاي ژاپن ، چين و ازبکستان اول تا سوم شدند.
با توجه به صعود تيم هاي اول هر ماده از اين مسابقات به رقابتهاي المپيک 2008 پکن قايقرانان کشورمان از راهيابي به المپيک بازماندند. شايان ذکر است ، تيم کشورمان ساعت 30/2 بامداد سه شنبه 31 ارديبهشت ماه از طريق فرودگاه امام خميني (ره) به ايران بازميگردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.