دور مقدماتي مسافت 1000 متر برگزار شد

دور مقدماتي مسافت 1000 متر مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان صبح امروز 4 آذرماه در درياچه آزادي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، بيست و هفتمين دوره مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان از صبح امروز 4 آذرماه با حضور بيش از 150 قايقران از 15 استان در درياچه آزادي آغاز شد. در مسابقات امروز قايقرانان در دور مقدماتي مسافت 1000 متر رقابت کردند.
در کاياک يکنفره 1000 متر بزرگسالان صادق زماني از گيلان، طاهر افشار و علي مولائي از تهران در جايگاه اول تا سوم قرار گرفت.
در کانوي يکنفره 1000 متر بزرگسالان کيا اسکنداني از تهران، اميد فاتحي از کردستان و عرفان حسيني از کرمانشاه اول تا سوم شدند.
در کاياک يکنفره 1000 متر جوانان قايقرانان عليرضا فرمانده از گيلان اول، امير خوانساري از مازندران دوم و تارخ طالبي از تهران سوم شدند.
در کانوي يکنفره 1000 متر جوانان نبي رضايي از مازندران، آشو احمدي از کردستان و عليرضا حسيني از گيلان اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره 1000 متر بزرگسالان صادق زماني و پژمان قويدل از گيلان، بابک دربان و پوريا شريفي از گيلان تهران و هادي جعفري و طاهر افشار از کرمانشاه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوي دونفره 1000 متر بزرگسالان هومن کريمي و معراج محمدزاده از تهران، دانيال آقابزرگي و ياسين قمري از همدان و عرفان حسيني و علي اجاقي از کرمانشاه اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره 1000 متر جوانان عليرضا فرمانده و ابوالفضل درجزي از گيلان اول، محمدحسين يوسفي نيا و حميد قمي از مازندران دوم و عليرضا مرادي و محمد هاشميان از لرستان سوم شدند.
در کانوي دونفره 1000 متر جوانان محمدحسين جعفري علي جان بابايي از مازندران، عليرضا حسيني و بهراد پيوندسرخو از گيلان و اتابک عباسي و سيامک عباسي از آذربايجان شرقي اول تا سوم شدند.
در کاياک چهارنفره 1000 متر بزرگسالان تيم گيلان با ترکيب صادق زماني، پيمان قويدل، سامان حسيني و ياسين پاغنده در جايگاه نخست ايستادند، تيم تهران با ترکيب پوريا شريفي، ماکان غياثي، عليرضا جهان نما و علي مولائي دوم شدند و تيم مازندران با ترکيب احمد بنده زاده، آرش قنبري، ميلاد قاسمي و صابر خمسي در رده سوم قرار گرفتند.
در کاياک چهارنفره 1000 متر جوانان تيم گيلان با ترکيب عليرضا فرمانده، مهران نوري، ابوالفضل درجزي و امير حسين غريب اول شدند، تيم مازندران با ترکيب امير خوانساري، مهرشاد شريفي، حميد قمي و سپهر ابراهيم نيا در رده دوم قرار گرفتند و تيم زنجان با ترکيب مسعود نبوي، علي جاروقي، آريا آقاياري و پويا بيگدلي جايگاه سوم را از آن خود کردند.
اين مسابقات عصر امروز 4 آذرماه با برگزاري مسابقات فينال 1000 متر دنبال خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.