نفرات برتر مسافت 1000 متر مشخص شدند

با برگزاري مسابقات فينال مسافت 1000 متر نفرات برتر اين ماده عصر امروز 4 آذرماه مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان عصر امروز با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 1000 متر دنبال شد. اين رقابت ها در رده هاي سني جوانان و بزرگسالان در مواد کاياک و کانو در درياچه آزادي برگزار مي شود. با برگزاري اين رقابت ها چهره نفرات برتر در مسافت 1000 متر مشخص شد.
در کاياک يکنفره بزرگسالان صادق زماني از گيلان، محمدطاهر حسيني افشار از کرمانشاه و علي مولائي از تهران در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوي يکنفره بزرگسالان کيا اسکنداني از تهران، اميد فاتحي از کردستان و علي حسن زاده از گيلان صاحب مدال شدند.
در کاياک يکنفره جوانان عليرضا فرمانده از گيلان مدال طلا، امير خوانساري از مازندران مدال نقره و تارخ طالبي از تهران مدال برنز کسب کردند.
در کانوي يکنفره جوانان نبي رضايي از مازندران و آشو احمدي از کردستان در جايگاه اول و دوم قرار گرفتند.
در کاياک دونفره بزرگسالان صادق زماني و پيمان قويدل از گيلان، هادي جعفري و محمدطاهر حسيني افشار از کرمانشاه و بابک دربان و پوريا شريفي از تهران مقام هاي اول تا سوم را کسب کردند.
در کانوي دونفره بزرگسالان هومن کريمي و معراج محمدزاده از تهران، مهدي بحري پور و عباس بحري پور از آذربايجان شرقي و عرفان حسيني و علي اجاقي از کرمانشاه صاحب مدال شدند.
در کاياک دونفره جوانان عليرضا فرمانده و ابوالفضل درجزي از گيلان مدال طلا، محمدحسين يوسفي نيا و حميد قمي از مازندران مدال نقره و عليرضا مرادي و محمد هاشميان از لرستان مدال برنز بدست آوردند.
در کانوي دونفره جوانان محمدحسين جعفري و علي جان بابايي از مازندران و عليرضا حسيني و بهراد پيوندسرخي از گيلان اول و دوم شدند.
در کاياک چهارنفره بزرگسالان تيم گيلان با ترکيب محمد گلپيرا، پيمان قويدل، سامان حسيني، ياسين پاغنده مدال طلا کسب کردند، تيم تهران با ترکيب پوريا شريفي، ماکان غياثي، علي مولائي و عليرضا جهان نما صاحب مدال نقره شدند و تيم خوزستان با ترکيب عبدالرضا دغاغله، سعيد روغني، علي قناوتي و محسن اسدنيا مدال برنز دريافت کردند.
در کاياک چهارنفره جوانان تيم گيلان با ترکيب عليرضا فرمانده، مهران نوري، ابوالفضل درجزي و اميرحسين غريب مقام اول، تيم مازندران با ترکيب امير خوانساري، مهرداد شريفي، حميد قمي و سپهر ابراهيمي نيا مقام دوم و تيم زنجان با ترکيب مسعود نبوي، علي جاروقي، آريا آقاياري و پويا باقري مقام سوم را بدست آوردند.
اين رقابت ها صبح فردا 5 آذرماه با برگزاري رقابت هاي مسافت 500 متر دنبال مي شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.