اردوهاي تيم ملي آبهاي آرام تمديد شد

اردوهاي تيم هاي ملي آبهاي آرام که پيش از اين قرار بود 16 ارديبهشت به پايان رسد، تا 23 ارديبهشت ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هفتمين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي آبهاي آرام که از 5 فروردين ماه آغاز شده، پيش از اين قرار بود 16 ارديبهشت ماه به پايان رسد، اما با تصميم کادر فني تا زمان اعزام به رقابت هاي کاپ جهاني يعني 23 ارديبهشت ماه تمديد شد.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و سرمربي کاياک، محمود ساويز و انوش عباسي مربيان کاياک مردان، الياس اقليمي سرمربي کانو و آيگون پژوهش مربي بانوان اعضاي کادر فني تيم ملي آبهاي آرام هستند.
اين اردو در بخش کاياک آقايان، کاياک بانوان و کانوي آقايان برگزار مي شود. احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا عليمحمدي از البرز، حميدرضا ترکي از بوشهر، آرمين بخشي زاد و بابک دربان از تهران، افشين شعباني از کرمانشاه، سعيد فضل اولي، علي آقاميرزايي و رحمت قادري از گيلان و امين بوداغي و فرزين اسدي از مازندران در بخش کاياک مردان، علي باجلان و کيا اسکنداني از تهران، شاهو ناصري از کردستان، علي اجاقي از کرمانشاه، عادل مجللي از گلستان، محسن سعادتخواه از گيلان و پژمان ديوسالاري از مازندران در بخش کانوي آقايان و سارا حنيفه زارده و مهسا آذري از تهران، آرزو حکيمي از همدان و مينا عبدالهي و هديه کاظمي از هرمزگان در بخش کاياک بانوان در اين اردو حاضر هستند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.