دور مقدماتي مسافت 500 متر برگزار شد

دور مقدماتي مسافت 500 متر مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان صبح امروز 5 آذرماه در درياچه آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام که از روز گذشته 4 آذرماه در درياچه آزادي آغاز شده است، صبح امروز 5 آذرماه با برگزاري دور مقدماتي مسافت 500 متر دنبال شد.
در کاياک يکنفره بزرگسالان گروه اول صادق زماني، محمد ولدي و خشايار فرجي اول تا سوم شدند و در گروه دوم اين ماده پوريا شريفي از تهران، فردين اسدي از مازندران و مهدي شاه ويسي کرمانشاه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند. در رقابت نيمه نهايي اين ماده نيز سعيد روغني از خوزستان، رضا اسکندري از زنجان و آرمين عبداله پور از آذربايجان غربي رده هاي اول تا سوم را کسب کردند.
در کانوي يکنفره بزرگسالان علي اجاقي از کرمانشاه، هومن کريمي از تهران و دانيال آقابزرگي از همدان در رده هاي نخست قرار گرفتند.
در کاياک يکنفره جوانان اميرحسين غريب از گيلان، تارخ طالبي از تهران و مهرشاد شريفي از مازندران جايگاه اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوي يکنفره جوانان علي جان بابايي از مازندران، عليرضا حسيني از گيلان و علي سعادتي از آذربايجان شرقي اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره بزرگسالان محمد گلپيرا و ياسين پاغنده از گيلان، اميد احمدي و محمد مقدمي از زنجان و محسن اسدنيا و ميلاد اسدنيا از خوزستان در رده هاي نخست قرار گرفتند.
در کانوي دونفره بزرگسالان معراج محمدزاده و هومن کريمي از تهران اول، سهيل نوروزنژاد و مهرداد دانيالي از گيلان دوم و عرفان حسيني و وحيد چراغي از کرمانشاه سوم شدند.
در کاياک دونفره جوانان اميرحسين غريب و شايان معافي از گيلان، سپهر ايراهيمي و محمد حسين يوسفي نيا از مازندران و عليرضا مرادي و محمد هاشميان از لرستان اول تا سوم شدند.
اين رقابت ها بعدازظهر امروز 5 آذرماه با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 500 متر دنبال مي شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.