سد شهر چاي اروميه ميزبان تيم ملي روئينگ جفت پاروي مردان

هشتمين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي روئينگ جفت پاروي مردان به منظور حضور موفق در بازيهاي آسيايي اينچئون از فردا 22 ارديبهشت ماه در سد شهر چاي اروميه برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي روئينگ جفت پاروي مردان پس از برگزاري 7 مرحله اردوي آمادگي در درياچه آزادي، در آغاز هشتمين مرحله اردوي خود به سد شهر چاي اروميه مي رود. اين مرحله از اردو از 22 ارديبهشت ماه آغاز مي شود و تا 23 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
محمدعلي قرائت مربي اين تيم است و طاهر کبوتري به عنوان کمک مربي او را در امر هدايت تيم همراهي مي کند. افشين فرزام نيز مدير تيم هاي ملي روئينگ کشورمان است.
محسن شادي، محمد باقري از آذربايجان غربي، سياوش سعيدي از تهران، سيد مجتبي شجاعي، و بهرام پيري از زنجان، فرزين رضايي از کرمانشاه، جواد محمدجعفري از همدان و حامد خدري از بوشهر نفرات حاضر در اين مرحله از اردو هستند.
عاقل حبيبيان از آذربايجان غربي، صابر نادري از کرمانشاه، امير رهنماي رونقي از گيلان، مسعود فتحي از زنجان و خشايار عباس آبادي از تهران نيز پس از حضور در مسابقات کاپ آسيا در ژاپن به اردوي تيم ملي در اروميه ملحق خواهند شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.