روز دوم مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان به پايان رسيد

در ادامه مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان عصر امروز 5 آذرماه رقابت هاي فينال مسافت 500 متر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان عصر امروز 5 آذرماه با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 500 متر دنبال شد. در اين رقابت ها قايقرانان در 7 ماده بزرگسالان و جوانان مسابقه دادند و چهره نفرات برتر مشخص شد.
در کاياک يکنفره بزرگسالان صادق زماني از گيلان مقام اول، پوريا شريفي از تهران مقام دوم و محمد ولدي از همدان مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوي يکنفره بزرگسالان علي اجاقي از کرمانشاه مدال طلا، هومن کريمي از تهران مدال نقره و عباس بحري پور از آذربايجان شرقي مدال برنز بدست آوردند.
در کاياک يکنفره جوانان اميرحسين غريب از گيلان، تارخ طالبي از تهران و مهرشاد شريفي از مازندران صاحب مدال شدند.
در کانوي يکنفره جوانان علي جان بابايي از مازندران، عليرضا حسيني از گيلان و علي سعادتي از آذربايجان شرقي مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
در کاياک دونفره بزرگسالان ماکان غياثي و عليرضا جهان نما از تهران مدال طلا، محمد گلپيرا و ياسين پاغنده از گيلان مدال نقره و محمدطاهر حسيني افشار و مهدي شاه ويسي از کرمانشاه مدال برنز بدست آوردند.
در کانوي دونفره بزرگسالان معراج محمدزاده و هومن کريمي از تهران مقام اول، سهيل نوروزنژاد و مهرداد دانيالي از گيلان مقام دوم و عرفان حسيني و نويد چراغي از کرمانشاه مقام سوم را بدست آوردند.
در کاياک دونفره جوانان اميرحسين غريب و شايان معافي از گيلان، سپهر ابراهيم نيا و محمدحسين يوسفي نيا از مازندران و عليرضا مرادي و محمد هاشميان از لرستان سوم شدند.
اين رقابت ها صبح فردا 6 آذرماه با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر ادامه پيدا خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.