سومين مرحله اردوي تيم ملي کانوپولوي جوانان برگزار مي شود

در پي برگزاري مسابقات قهرماني آسيا 2011 در تهران قايقرانان تيم ملي جوانان کانوپولو در درياچه آزادي از امروز 10 اسفند ماه سومين مرحله اردوي خود را آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم ملي جوانان که در 2 دوره گذشته مسابقات قهرماني آسيا در کره جنوبي و تايوان موفق شد ضمن کسب 2 مدال طلا بر قله کانوپولوي آسيا بايستد براي تکرار قهرماني خود کار سختي را پيش رو دارد . اين تيم با ترکيب کاملاً جديد، جوان و کم تجربه از لحاظ حضور در مسابقات برون مرزي، اين بار در تهران به مصاف حريفان خود خواهد رفت تا ضمن استفاده از ميزباني بار ديگر براي سومين سال متوالي پرچم ايران را در آسيا به اهتزاز درآورده و جواز حضور در مسابقات قهرماني جهان را کسب کند.
شايان ذکر است، تيمهاي اول تا سوم در رده سني بزرگسالان و تيم اول در رده سني جوانان در اين رقابتها جواز حضور در مسابقات قهرماني جهان را به دست خواهند آورد.
اين اردو از امروز 10 اسفند ماه آغاز خواهد شد و تا 27 ماه جاري ادامه خواهد داشت . مهرداد راشدي مربي و عليرضا قهاريان به عنوان کمک مربي 13 قايقران از 10 استان کشور را به اين اردو فراخواندند. مسعود آهنين جان و مهدي ورزنده از گيلان، اميد بابازاده و هاني دشتي از مازندران، محمد رضا محمد و رائين ربيعي از تهران، نيما حجتي از اصفهان، رسول اميني از مرکزي، اميد آسماني از آذربايجان شرقي، رضا دباغ اويسي از اردبيل، محسن دلفان از لرستان، سعيد اردلاني از کرمانشاه و مهرداد جافري از البرز در اين مرحله از اردو حاضر هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.