دور مقدماتي مسافت 200 متر برگزار شد

در ادامه مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان صبح امروز 6 آذرماه درياچه آزادي ميزبان دور مقدماتي رقابت هاي مسافت 200 متر بود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، روز پاياني مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان با برگزاري دور مقدماتي رقابت هاي مسافت 200 متر آغاز شد. در اين رقابت ها قايقرانان در 8 ماده به مصاف يکديگر رفتند.
در گروه اول مقدماتي کاياک يکنفره بزرگسالان هادي جعفري از کرمانشاه، ميلاد قاسمي از مازندران و پيمان قوي دل از گيلان اول تا سوم شدند. در گروه دوم اين ماده ميثم فتاحي از تهران، عليرضا عليمحمدي از البرز و مجيد جواهري از خراسان رضوي در رده هاي نخست قرار گرفتند و در دور نيمه نهايي اين ماده نيز مصطفي نوري از همدان، هاوري سليمانيه از آذربايجان غربي و امير شمس از تهران توابع در جايگاه برتر قرار گرفتند.
در کانوي يکنفره بزرگسالان کيا اسکنداني از تهران، علي اجاقي از کرمانشاه و سعيد هنردان از کردستان اول تا سوم شدند.
در کاياک يکنفره 200 متر جوانان مهران نوري از گيلان تارخ طالبي از تهران و کسري اشرفي از کردستان رده هاي اول تا سوم را بدست آوردند
در کانوي يکنفره 200 متر جوانان نبي رضايي از مازندران اول، بهراد پيوند سرخي از گيلان دوم و علي سعادتي از آذربايجان شرقي سوم شدند.
در کاياک دونفره بزرگسالان هادي جعفري و مهدي شاه ويسي از کرمانشاه، محمد گلپيرا و ياسين پاغنده از گيلان و ميلاد اسدنيا و سعيد روغني از خوزستان اول تا سوم شدند.
در کانوي دونفره بزرگسالان مهرداد دانيالي و سهيل نوروزنژاد از گيلان، مهدي بحري پور و عباس بحري پور از آذربايجان شرقي و کيا اسکنداني و دامون صادقي از تهران در رده هاي نخست قرار گرفتند.
در کاياک دونفره جوانان مهران نوري و شايان مافي از گيلان، اميررضا خوانساري و مهرشاد شريفي از مازندران و سينا اطاعتي و کوروش فرجي از تهران جايگاه اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوي دونفره جوانان نبي رضايي و امين جان بابايي از مازندران اول، بهراد پيوند سرخي و عليرضا حسيني از گيلان دوم و اتابک عباسي و سيامک عباسي از آذربايجان شرقي سوم شدند.
اين رقابت هاي با برگزاري دور فينال مسافت 200 متر ظهر امروز 6 آذرماه در درياچه آزادي به پايان خواهد رسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.