تهران قهرمان بزرگسالان، مازندران قهرمان جوانان

در پايان رقابت هاي قهرماني کشور آبهاي آرام مردان تيم تهران در بخش بزرگسالان و تيم مازندران در بخش جوانان قهرمان شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان ظهر امروز 6 آذرماه با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 200 متر در درياچه آزادي به پايان رسيد. در اين رقابت ها قايقرانان در 8 ماده به مصاف يکديگر رفتند و چهره نفرات برتر مشخص شد.
در کانوي يکنفره بزرگسالان کيا اسکنداني از تهران مدال طلا، علي اجاقي از کرمانشاه مدال برنز و سهيل نوروزنژاد از گيلان مدال برنز بدست آوردند.
در کاياک يکنفره جوانان مهران نوري از گيلان، تارخ طالبي از تهران و کسري اشرفي از کردستان مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوي يکنفره جوانان نبي رضايي از مازندران مقام اول، بهراد پيوندسرخي از گيلان مقام دوم و علي سعادتي از آذربايجان شرقي مقام سوم را بدست آورند.
در کاياک يکنفره بزرگسالان عليرضا عليمحمدي از البرز صاحب مدال طلا شد، ميثم فتاحي از تهران مدال نقره بدست آورد و هادي جعفري از کرمانشاه مدال برنز را بر گردن آويخت.
در کانوي دونفره بزرگسالان مهدي بحري پور و عباس بحري پور از آذربايجان شرقي، کيا اسکنداني و دامون صادقي از تهران و وحيد چراغي و وحيد چراغي از کرمانشاه مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
در کاياک دونفره 200 متر جوانان مهران نوري و شايان مافي از گيلان اول، عليرضا خوانساري و مهرشاد شريفي از مازندران دوم و سينا اطاعتي و کوروش فرجي از تهران سوم شدند.
در کانوي دونفره جوانان نبي رضايي و امين جان بابايي از مازندران بر سکوي نخست ايستادند، بهراد پيوندسرخي و عليرضا حسيني مدال نقره بدست آوردند و اتابک عباسي و سيامک عباسي از آذربايجان شرقي مدال برنز را مال خود کردند.
در کاياک دونفره بزرگسالان محمد ولدي و مصطفي نوري از همدان مدال طلا، ماکان غياثي و عليرضا جهان نما از تهران مدال نقره و هادي جعفري و مهدي شاه ويسي از کرمانشاه مدال برنز بدست آوردند.
بر اين اساس پس از برگزاري مسابقات در 3 روز و انجام 56 رقابت تيم هاي برتر برتر معرفي شدند.
بدين ترتيب در رده سني بزرگسالان تهران با کسب 5 مدال طلا، 6 نقره، 2 برنز و کسب 190 امتياز عنوان قهرماني را بدست آورد، گيلان با 4 مدال طلا، 2 نقره، 2 برنز و 173 امتياز دوم شد و کرمانشاه با 1 مدال طلا، 3 نقره، 6 برنز و 145 امتياز مقام سوم را از آن خود کرد.
در رده سني جوانان نيز تيم مازندران با 5 مدال طلا، 5 نقره، 1 برنز و 174 امتياز قهرمان شد، گيلان با 7 مدال طلا، 4 نقره و 168 امتياز رده رده دوم قرار گرفت. و کردستان با 1 مدال نقره، 1 مدال برنز و 92 امتياز جايگاه سوم را بدست آورد.
بدين ترتيب مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام مردان ظهر امروز 6 آذرماه در درياچه آزادي به پايان رسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.