28 قايقران جوان به مرحله دوم اردوي تيم ملي کانوپولوي بانوان دعوت شدند

قايقرانان تيم ملي جوانان کانوپولوي بانوان کشورمان مرحله دوم اردوي آماده سازي خود را از فردا 12 اسفندماه در کرمانشاه آغاز خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، دختران کانوپولوکار تيم ملي که براي اولين بار در مسابقات قهرماني آسيا شرکت مي کنند اميدوارند تا بتوانند مانند تيم بزرگسالان عنوان قهرماني اين رقابت ها را کسب کنند. 28 قايقران جوان که در ليگ برتر و دسته يک کشور در کنار قايقرانان بزرگسال کسب تجربه کرده اند، توسط مربيان تيم ملي به اردو دعوت شده اند تا با آمادگي هرچه بيشتر حضوري قدرتمند در بين رقيبان آسيايي خود داشته باشند.
الهه عمرو مربي تيم که فاطمه ميرزايي به عنوان کمک مربي در کنار او حضور دارد، اين 28 قايقران را از 9 استان کشور به اين مرحله از اردو دعوت کرده است. کانوپولوکاران جوان بانوي دعوت شده به اين اردو تا 25 اسفندماه در استخر کوثر کرمانشاه تمرينات خود را ادامه خواهند داد.
شقايق سيديوسفي، نيلوفر ميرجهان بخش موسوي، مريم و آيدا شاه محمدنيا، نرگس سماواتي و مونا هاشمي از تهران، بهاره توانا، مريم فروتن فرد و زهرا زماني از فارس، پيمانه عمرو از اصفهان، صبا رحمتي از لرستان، سارا برزنوني، فرزانه انتظامي، مژگان مرادنظامي و مهلا عاطفه دار از خراسان رضوي، شکوفه منصوري از کرمانشاه، ترانه کامياب، فاطمه پورقاسم، تکتم آخوندزاده، کوثر فراصتي، فاطره اسلامي، فاطمه اسلام پور از مازندران، رابعه خداپرست، ناهيد غلامي، سپيده خدابخش و شيما ظهيري از گيلان و آمنه شيرزادي و کيميا مرادي از مرکزي حاضران در اين اردو خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.