رقابت در ژاپن بسيار بالاست

ملي پوش تيم ملي روئينگ گفت: هدف اصلي تمريناتمان بازيهاي آسيايي است اما تا قبل از آن بايد در مسابقاتي شرکت کنيم تا با آمادگي کامل به مسابقات اعزام شويم.
صابر نادري ادامه داد: در اولين رقابت، به کاپ آسيا در ژاپن مي رويم. اين مسابقات ارزش بالايي دارد چون بعد از يک فاصله طولاني ما در مسابقه اي شرکت خواهيم کرد و در پيست استاندارد پارو مي زنيم. مسابقات ديگري هم تا بازيهاي آسيايي در پيش است که با صلاحديد کادر فني تيم ملي اعزام خواهيم شد.
وي در خصوص ماده اي که در ژاپن در آن رقابت خواهد کرد اظهار داشت: من به همراه امير رهنما، مسعود فتحي و خشايار عباس آبادي در روئينگ چهارنفره جفت پاروي سنگين وزن مسابقه مي دهيم. 12 قايق در اين ماده شرکت خواهند کرد که البته رقابت بسيار بالاست. بعضي از کشور ها مثل ژاپن، چين تايپه و هنگ کنگ با 2 يا 3 قايق در اين مسابقات شرکت مي کنند تا قايق نهايي خود براي بازيهاي آسيايي را انتخاب کنند. به همين دليل رقابت بسيار بالاست و باعث پيشرفت ما مي شود.
اين عضو تيم ملي روئينگ مردان بيان کرد: البته ما مدت زيادي است که در مسابقه شرکت نکرديم و علاوه بر تمرين و رقابت در پيست 2000 متر استاندارد، با شرايط رقابت نيز آشنا خواهيم شد.
نادري تصريح کرد: البته تيم چهارنفره ما ترکيب نهايي اينچئون نيست و ما براي قرار گرفتن در ارنج اصلي بايد با همه بچه ها در اردو رقابت کنيم و در نهايت در تست گيري هايي که انجام مي شود بهترين نفرات به بازيهاي آسيايي مي روند. من هم تلاش مي کنم تا با آمادگي بيشتر جزو نفرات اصلي باشم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.