تکليف تيم قهرمان ليگ برتر کانوپولو مردان مشخص مي شود

هفته دوم و پاياني مسابقات ليگ برتر کانوپولو آقايان جمعه 27 ديماه با برگزاري 6 ديدار در استخر بنادروکشتيراني انزلي برگزار مي شود .
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، در اين مسابقات که براي معرفي تيم قهرمان از ساعت 30/8 آغاز مي شود ملوان نيروي دريايي انزلي با استقلال مازندران ديدار مي کند ، در ساعت 15/9 شهيد نادري کرج به مصاف نفت فلات قاره مي رود، ساعت 30/10 نفت فلات قاره با استقلال مازندران مسابقه خواهد داد، ساعت 15/11 شهيد نادري کرج به ديدار ملوان نيروي دريايي مي رود، ساعت 30/12 ملوان نيروي دريايي انزلي با نفت فلات قاره مصاف خواهد کرد و در آخرين ديدار در ساعت 15/13 استقلال مازندران و شهيد نادري کرج با هم به رقابت مي پردازند.
تيمهاي حاضر در اين مسابقات پيش از اين موفق شده بودند در دور رفت در گروههاي خود جزء 2 تيم اول قرار گرفته و به مرحله نيمه نهايي صعود کنند. در اين مرحله نيز تا کنون نفت فلات قاره با 3 بازي اي که انجام داده 2 برد و يک مساوي به دست آورده و ضمن کسب 8 امتياز و قرار گرفتن در رتبه اول جدول ،با 18 گل زده و تفاضل گل 15+ و 3 گل خورده بهترين خط حمله وخط دفاع را از آن خود کرده است.
شهيد نادري کرج نيز با همين تعداد بازي و يک برد و 2 مساوي با 7امتياز در رده دوم جاي دارد. اين تيم 14 گل زده ، تفاضل گل 9+ و 5 گل خورده دارد.
ملوان نيروي دريايي انزلي نيز که در اين هفته از امتياز ميزباني برخوردار است در هفته گذشته يک برد، يک باخت و يک تساوي کسب کرده و با 13 گل زده، تفاضل گل 8+ ، 5 گل خورده و 6 امتياز در مکان سوم جدول رده بندي قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.