ملي پوشان آبهاي آرام به آب مي زنند

ملي پوشان دختر و پسر آبهاي آرام کشورمان از 13 اسفند ماه مرحله جديد تمرينات خود را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، کاياک و کانوسواران کشورمان که سال آينده مسابقات مهمي از جمله مسابقات قهرماني جهان، قهرماني آسيا و انتخابي المپيک را پيش رو دارند، مرحله ديگري از اردوهاي تدارکاتي خود را از جمعه 13 اسفند آغاز خواهند کرد و تا 27 اسفندماه نيز در اين اردو خواهند ماند تا به تمرينات خود در سال 89 پايان دهند.
در اين اردو 15 قايقران پسر و 4 قايقران دختر زير نظر مربيان خود به تمرين خواهند پرداخت. بر اين اساس سعيد فضل اولي، آرمين بخشي زاد، هادي صياد سروري، آرش بصارت دار، علي آقاميرزايي، محسن سعادتخواه و رحمت قادري از گيلان، امين بوداغي، اروند درويش، فرزين اسدي و محمدرضا نيک منش از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، شاهو ناصري از کردستان، عادل مجللي از گلستان و حميد ترکي از بوشهر در تيم ملي آقايان و آرزو معتمدي از تهران، نجمه سجادي از گيلان، آزاده محمدي از کرمانشاه و آزاده بنکدار از بوشهر در تيم ملي بانوان حضور دارند. همچنين لوتار شفر سرمربي، ايرج اقليمي مدير تيمهاي ملي، سونيا نوري زاد دستيار مربي بانوان، انوش عباسي و الياس اقليمي نيز کمک مربيان آقايان خواهند بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.