نسبت به آغاز اردوها پيشرفت خيلي خوبي داشتيم

ملي پوش تيم ملي روئينگ چهارنفره کشورمان پيش از اعزام به مسابقات کاپ آسيا بيان کرد: از دي ماه با هدف بازيهاي آسيايي در اردو حاضر هستيم و تمرينات خوبي هم انجام داديم.
مسعود فتحي اظهار داشت: فعلا با صلاحديد کادر فني در ترکيب تيم چهارنفره اعزامي به مسابقات کاپ آسيا قرار گرفتم، البته براي بازيهاي آسيايي هنوز ترکيب مشخص نيست و در تست گيري هاي بعدي ارنج اصلي مشخص مي شود.
وي ادامه داد: از اوايل اسفند ماه تحت نظر قرائت تمرينات را ادامه داديم و پيشرفت خوبي در روند اردوها شاهديم. فکر مي کنم نسبت به آغاز اردوها شرايط بسيار بهتري دارم البته هنوز به مرز آمادگي نرسيدم و تلاش مي کنم تا مسابقات در شرايط ايده آلي قرار بگيرم.
اين عضو تيم ملي روئينگ در خصوص ادامه تمرينات پس از کاپ آسيا تصريح کرد: پس از بازگشت از ژاپن به اروميه مي رويم و تمرينات را آنجا دنبال خواهيم کرد. در سد شهر چاي فرصت داريم تا در مسافت هاي طولاني پارو بزنيم. بالاخره پيست روئينگ 2000 متر است و براي آمادگي بايد در مسافت طولاني تمرين کنيم.
فتحي خاطرنشان کرد: مسابقات کاپ ژاپن نيز از اهميت بالايي برايمان برخوردار است چراکه رقابت در اين مسابقات بالاست و در فاصله کم باقي مانده تا بازيهاي آسيايي مي توانيم رقبا را به خوبي شناسايي کنيم و از شرايط فعلي آن ها مطلع شويم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.