قايقرانان آبهاي آرام در اردو

قايقرانان تيم ملي آبهاي آرام مردان کشورمان که کم کم به مسابقات قهرماني آسيا در سال 2009 نزديک مي شوند تمرينات خود را در اين روزهاي سرد زمستان نيز تعطيل نکرده و از 19 ديماه نوزدهمين مرحله اردوي آماده سازي خود در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز کرده اند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، تيمهاي ملي آبهاي آرام کشورمان عليرغم مسابقات قهرماني آسيا 2009 تهران ، مسابقات 2010 گوآنگجوي چين را نيز پيش رو دارد. اين اردو نيز براي آمادگي نفرات تيم هاي ملي به منظور شرکت در اين رقابتها با حضور 23 قايقران در رشته هاي کاياک و کانو در درياچه آزادي آغاز شده و تا 21 روز ادامه خواهد داشت.
آرش قادري و عباس صيادي از گيلان، اروند درويش ، امين بوداغي، امير رشيدي و محمدرضا نيک منش از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، رضا رئيسي و حميد ترکي از بوشهر و محمدطاهر حسيني افشار از کرمانشاه به همراه پدرام دادک از تهران و عليرضا عليمحمدي از کرج از تيم ملي ب زير نظر لوتار شفر سرمربي خود و ايرج اقليمي مربي و مدير تيمهاي ملي و انوش عباسي کمک مربي کاياک سواراني هستند که تمرينات خود را پيگيري مي کنند.
در کانوکانادايي نيز اميرحسين خدايار از مازندران، ياسر دهقان ، پيمان صيامي، مصطفي رافخاني و محسن سعادت خواه از گيلان، کيارش اسديان از لرستان، وحيد چراغي از کرمانشاه، محمدنوري از تهران، مرتضي رستمي و عادل مجللي از گلستان ، سروش کريمي ، مهيار رخزاد و شاهو ناصري از کردستان به مربيگري الياس اقليمي، هومن صارميان و دانيال توحيدي وفاکيش به عنوان دستياران مربي در اين اردو حضور دارند.
همچنين پاروزنان تيم ملي ب کشورمان در 2 استان گيلان و مازندران دهمين مرحله اردوهاي خود را از 25 ديماه لغايت 9بهمن ماه برگزار مي کنند. براين اساس، احمد بنده زاده، فرزين اسدي و جلال خزايي به مربيگري حسين ملکي در استان مازندران و فرزاد مظلوم، جعفر محمدي دوست، آريا بصارت دار، پوريا مسافري، علي آقاميرزايي، عماد فکوري و سعيد فضل اولي زير نظر محمد مرتضوي مربي خود در استان گيلان در اين اردو حضور دارند.
در بخش بانوان نيز قايقرانان تيم ملي از 26 ديماه به مدت 21 روز به سرمربيگري ويوچسلاو يولداشف و رعنا بهلولي کمک مربي در درياچه مجموعه ورزشي آزادي تهران به اردو مي روند.
نجمه سجادي از گيلان، گلسا محبي از زنجان، کيميا مينابي نژاد از هرمزگان، آزاده محمدي ، پگاه حميدي فر و افسانه سپهري از کرمانشاه، سپيده همامي، راحله محمد ميرزايي، درسا کفيلي، آرزو معتمدي و سيما عروجي از تهران و نسيم يزدان پناه از اصفهان نفرات دعوت شده به اين اردو هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.