نفرات برتر مسافت 1000 متر مشخص شدند

با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 1000 متر، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام بانوان عصر امروز 8 آذرماه در درياچه آزادي دنبال شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام بانوان که از صبح امروز 8 آذرماه در درياچه آزادي آغاز شده است، امروز عصر با برگزاري رقابت هاي فينال مسافت 1000 متر در 4 ماده ادامه پيدا کرد و نفرات برتر اين مواد مشخص شدند.
در کاياک يکنفره بزرگسالان هديه کاظمي از هرمزگان مدال طلا، ساجده تبريزي از تهران مدال نقره و گلناز غضنفريان از مازندران مدال برنز کسب کردند.
در کاياک يکنفره جوانان ساغر خاقاني از تهران، صدف مقدم پور از توابع تهران و مريم رمضان خواه از مازندران مقام هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
در کاياک دونفره بزرگسالان هديه کاظمي و سارا کاظمي از هرمزگان مقام اول، ساجده تبريزي و مائده طهماسبي از تهران مقام دوم و هستي قپانوري و ماندانا ميرزاده از کرمانشاه مقام سوم را بدست آوردند.
در کاياک دونفره جوانان راسپينا قوي دل و ساغر خاقاني از تهران، نرجس کارگرپور و نازنين الهياري از گيلان و صدف مقدم پور و رومينا خانجاني از توابع تهران رده هاي اول تا سوم را بدست آوردند.
اين رقابت ها صبح فردا 9 آرذماه با برگزاري رقابت هاي مسافت 500 متر دنبال مي شود.

نتايج مسابقات قايقراني را در کانال تلگرام فدراسيون دنبال کنيد:

@Icf_channel

https://telegram.me/Icf_channel

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.