روئينگ ايران در حال جهش است

سرمربي جديد تيم ملي روئينگ تک پاروي مردان کشورمان در خصوص وضعيت روئينگ ايران گفت: در ايران امکانات کافي و پتانسيل بالا براي فعاليت در اين رشته وجود دارد و به نظر من روئينگ ايران در حال جهش است.
شخرت گانيو مربي ازبکستاني که به تازگي پس از امضاء قرارداد با فدراسيون ايران رسماً سرمربي تيم ملي روئينگ تک پاروي کشورمان شده و مسئوليت هدايت اين تيم را به عهده گرفته است ، بيان کرد: در بازديدي که از امکانات موجود در ايران داشتم شرايط را بسيار مساعد ديدم. پايگاههاي قهرماني خصوصاً پايگاه انزلي شرايط بسيار خوبي دارند.
وي ادامه داد: هنگام حضور بر سر تمرينات تيمهاي ملي نقاط ضعف و قوت ورزشکاران را شناسايي کردم و معتقدم با تجربه اي که دارم و توانايي بالاي ورزشکاران ايراني مي توانيم نتيجه مطلوبي حاصل کنيم.
گانيو تصريح کرد: قايقرانان ايران هم از نظر فيزيکي در شرايط مطلوب به سر مي برند و هم انگيزه کافي براي موفقيت دارند. البته براي من شاخص هاي استاندارد و قبولي در تست ها اهميت دارد و پاروزنان حال حاضر تيم ملي بايد براي ماندن در تيم تمام توان خود را بگذارند.
سرمربي تيم ملي روئينگ تک پاروي مردان گفت: وقتي نتايج خوب قايقرانان ايران را در بازيهاي آسيايي ديدم علاقمند شدم تا با آنها کار کنم و هم اکنون نيز که به اين سمت منصوب شده ام تمام توان خود را خواهم گذاشت تا موفقيت هاي بيشتري را به دست آوريم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.