با حمايت رئيس و هيات رئيسه فدراسيون، تجهيزات خوبي در اختيار ما قرار داده شد

رئيس هيات قايقراني استان سيستان و بلوچستان که در جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني از فعاليت هاي هيات تحت نظرش گزارش داد با اشاره به شرايط خوب اين استان براي فعاليت در قايقراني اظهار داشت: چابهار در استان سيستان و بلوچستان يکي از بهترين سواحل در جنوب کشور است و ما با استفاده از اين پتانسيل مي توانيم در رشته هايي که امکان فعاليت در دريا را دارند فعاليت بسيار خوبي داشته باشيم.
سعيدعلي بزرگزاده با تقدير از حمايت مسئولان فدراسيون تصريح کرد: خوشبختانه فرصت خوبي در اختيارم در هيات رئيسه فدراسيون قايقراني قرار داده شد تا ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي قايقراني استان، موانع و مشکلاتي که در هيات داريم را با اعضاي هيات رئيسه در ميان بگذارم.
وي با اشاره به تصميمات هيات رئيسه در خصوص در اختيار قرار دادن تجهيزات به اين استان بيان کرد: با حمايتي که اميني رئيس فدراسيون از هيات ما داشت، تعدادي قايق در رشته هاي آبهاي آرام و بادباني در اختيار ما قرار گرفت و اين بخش مهمي از مشکلات هيات را حل خواهد کرد.
بزرگزاده عدم حمايت اسپانسرها را يکي از موانع فعاليت خوب هيات قايقراني سيستان و بلوچستان دانست و تصريح کرد: خوشبختانه با داشتن تجهيزات مي توانيم به جذب اسپانسر و حاميان مالي اقدام کنيم و فعاليت هاي قايقراني را در استان توسعه دهيم.
رئيس هيات قايقراني سيستان بلوچستان افزود: حمايت از ساحل نشينان به عنوان افرادي که تجربه فعاليت در آب را دارند اولويت برنامه هاي ما در هيات است.
بزرگزاده در پايان تاکيد کرد: با حمايتي که فدراسيون از ما دارند حتما مي توانيم يکي از فعال ترين هيات هاي قايقراني باشيم و با گسترش برنامه ها به رشد و توسعه رشته ورزشي قايقراني در استان سيستان و بلوچستان کمک کنيم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.