درياچه آزادي ميزبان تيم ملي آبهاي آرام خواهد بود

اردوهاي تيم هاي ملي آبهاي آرام با اضافه شدن کانوسواران بانو در اولين مرحله اردوي خود از امروز 24 ارديبهشت ماه در درياچه آزادي ادامه پيدا مي کند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اولين مرحله تيم ملي کانو کانادايي بانوان کشورمان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرماني جهان از 24 ارديبهشت ماه در درياچه آزادي آغاز مي شود. اين مرحله از اردو تا 21 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
6 کانوسوار بانو به اردوي اين تيم دعوت شدند. فاطمه کرمجاني، هيوا افضلي و ناديا تالانک از کرمانشاه، نرگس خدابنده لويي از همدان و زيبا سماک حرفه و آتنا رئوفي از گيلان نفرات دعوت شده به اين مرحله از اردو هستند که زير نظر فاطمه مجللي کمک مربي و سرپرست و سکينه مرادي دستيار مربي اين تيم تمرينات خود را انجام خواهند داد.
اردوي تيم ملي آبهاي آرام کشورمان در بخش کاياک بانوان و مردان هم در درياچه آزادي دنبال خواهد شد. اين اردوها از امروز 24 ارديبهشت ماه برگزار مي شود و تا 3 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
سارا حنيفه زاده و مهسا آذري از تهران و هديه کاظمي از هرمزگان در بخش کاياک بانوان و بابک دربان از تهران و رحمت قادري از گيلان در بخش کاياک مردان و علي باجلان از تهران در بخش کانوي مردان نفرات حاضر در اردوي تيم ملي آبهاي آرام هستند که تمرينات خود را بر اساس برنامه ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي در درياچه آزادي انجام خواهند داد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.