دور مقدماتي مسافت 500 متر برگزار شد

مسابقات قهرماني کشور مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام بانوان صبح امروز 9 آذرماه با برگزاري دور مقدماتي مسافت 500 متر ادامه پيدا کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور آبهاي آرام بانوان امروز 9 آذرماه در درياچه آزادي با آغاز رقابت هاي مسافت 500 متر ادامه پيدا کرد. در اين رقابت ها قايقرانان در مواد کاياک و کانوي يکنفره، دونفره و چهارنفره در رده سني جوانان و بزرگسالان به مصاف يکديگر رفتند.
در کاياک يکنفره بزرگسالان هديه کاظمي از هرمزگان، گلناز غضنفريان از مازندران و ماندانا ميرزاده از کرمانشاه اول تا سوم شدند.
در کانوي يکنفره بزرگسالان فاطمه کرمجاني از کرمانشاه، معصومه داناپور از آذربايجان شرقي و آتنا رئوفي از گيلان در رده هاي نخست جاي گرفتند.
در کاياک يکنفره جوانان ساقي حقاني از تهران اول، مريم رمضان خواه از مازندران دوم و ياسمن سلطاني از تهران توابع سوم شدند.
در کانوي يکنفره جوانان زيبا سماک حرفه از گيلان در رده اول قرار گرفت و پرستو مهنما دوم ساناز همت زاده از تهران سوم شدند.
در کاياک دونفره بزرگسالان کيانا کمال زاده و سارا کاظمي از هرمزگان اول، مائده طهماسبي و نگار عليمحمدي دوماز تهران دوم و سيتا فرزادي و گلناز غضنفريان از مازندران سوم شدند.
در کانوي دونفره بزرگسالان ناديا تالانک و هيوا افضلي از کرمانشاه، سارا درختي و نسترن شفيع زاده از گيلان و زهرا اسدي و دنيا طاهايي از مازندران اول تا سوم شدند.
در کاياک دونفره جوانان مونا ابراهيمي و ساقي خاقاني از تهران، نرجس کارگرپور و الناز شفيعيان از گيلان و ستاره شريفي و فاطمه احمدي از هرمزگان در رده هاي نخست قرار گرفتند.
در کاياک دونفره 500 متر جوانان زيبا سماک حرفه و نگين خدمتگزار از گيلان اول، ساناز همت زاده و صبا سنايي از تهران دوم و هستي محتشميان و پرستو مهنما از آذربايجان شرقي سوم شدند.
در کاياک چهارنفره بزرگسالان تيم تهران با ترکيب مائده شورگشتي، نگار عليمحمدي، نجمه سجادي و مائده طهماسبي اول شدند، تيم هرمزگان با ترکيب مينا عبدالهي، سارا کاظمي، کيانا کمال زاده و آذين اباذري در رده دوم قرار گرفتند و تيم کرمانشاه با ترکيب ماندانا ميرزاده، هستي قپانوري، سما ياسمي و هانيه قادري جايگاه سوم را از آن خود کردند.
در کاياک چهارنفره جوانان راسپينا قويدل، بهار تاجيک، ساغر خاقاني و ساقي خاقاني از تهران اول، فاطمه عسگر، بيتا شهبين، نازنين الهياري و مريم غلاميان از گيلان دوم و هانيه مهدوي، پديده پهلوان زاده، صدف مقدم پور و ياسمن سلطاني سوم شدند.
اين رقابت ها بعدازظهر امروز 9 آذرماه با برگزاري دور فينال مسافت 500 متر ادامه پيدا خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.