طرح تقويم ورزشي سال 89 فدراسيون قايقراني و اسکي روي به تصويب رسيد

يکصدو هفتادو هفتمين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني با تصويب تقويم ورزشي ، بودجه، تجهيزات و برنامه هاي پيش بيني شده در سال 89 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در جلسه هفتگي فدراسيون احمد دنيامالي رئيس فدراسيون، حسن تيمورتاش، غلامرضا اميني، رسول محمدصادقي، رضا گل محمدي، خسرو ابراهيمي، مهين فرهادي زاد اعضاي هيات رئيسه ، سليماني بازرس موقت فدراسيون و رؤساي کميته هاي اجرايي حضور داشتند.
در اين جلسه 5 ساعته که در رابطه با مباحث سال 89 بحث شد، تقويم ورزشي شامل اردوها و مسابقات داخلي و برون مرزي، بودجه ، تجهيزات مورد نياز در رشته هاي مختلف قايقراني، تجهيزات پزشکي و کمکي، افزايش پايگاههاي قهرماني و امکانات آنها، برنامه هاي پيش بيني شده در رابطه با آکادمي ملي قايقراني و برگزاري دوره هاي آموزشي داوري و مربيگري در رشته هاي مختلف در سال 89 جهت ارائه در مجمع فدراسيون به تصويب اعضاي هيات رئيسه رسيد.
از مباحث مهم مصوب در اين جلسه که براي اولين بار در سال 89 صورت مي پذيرد اعزام قايقرانان به مسابقات مختلف براساس ثبت رکورد و انجام تست در آکادمي ملي قايقراني ، اعزام تيم هاي ملي به مسابقاتي که ماده هاي المپيکي و ماده هاي حاضر در گوآنگجو را برگزار مي کنند و انتقال اردوهاي تيمهاي ملي در تمام رشته هاي قايقراني به سواحل شمالي و جنوبي کشور بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.