پايگاه قهرماني سد دروزن را تا پايان سال 90 تاسيس خواهيم کرد

رئيس هيات قايقراني استان فارس گفت: ما به عنوان يک فدراسيون کوچک در استان، اهداف فدراسيون قايقراني را دنبال مي کنيم و تلاشمان اين است با تربيت ورزشکاران مستعد، قايقرانان استان در مسابقات کشوري و در نهايت مسابقات جهاني کسب مدال کنند.
غلامحسين جمشيد که از سال 84 رياست هيات را برعهده دارد افزود: از ديگر اهدافمان استعداديابي و نخبه پروري از طريق توسعه ورزش همگاني است و سعي مي کنيم با افزايش فضاهاي قايقراني مکان هاي مناسبي براي مراجعه جوانان مهيا مي کنيم.
وي از فعاليت رشته هاي روئينگ، آبهاي آرام و کانوپولو در استان خبر داد و اظهار داشت: درصدد هستيم تا با ايجاد امکانات مناسب رشته بادباني را نيز در سال 90 فعال کنيم.
جمشيد حضورش را در هيات موفقيت آميز دانست و ادامه داد: زماني که من به هيات قايقراني آمدم فقط شيراز فعاليت محدودي در قايقراني داشت اما در حال حاضر شهرستان هاي کازرون، جهرم، ارسنجان، مرودشت، صفاشهر و فيروزآباد علاوه بر شيراز فعال هستند و قايقراني در شهرستان هاي ديگري نيز در حال راه اندازي است.
وي با بيان اينکه 2 تيم کانوپولو در ليگ هاي کشور شرکت کردند ادامه داد: سال 89 در تمام مسابقات کشوري حضور داشتيم و در مسابقات آتي نيز شرکت مي کنيم.
جمشيد از حضور 70 داور و مربي آموزش ديده در سطح استان خبر داد و افزود: علاوه بر مربيان و داوران در رشته هاي مختلف در حدود 700 قايقران فعال در استان داريم که 7 نفر از آن ها به اردوهاي تيم هاي ملي دعوت شده اند.
جمشيد در خصوص فضاهاي قايقراني استان بيان کرد: مکان هايي که در حال حاضر در اختيار داريم متعلق به نهادهاي ديگري است و در تلاش هستيم تا فضاهاي اختصاصي هيات قايقراني را راه اندازي کنيم.
وي ادامه داد: تلاش مي کنيم هر جا که آبگيري وجود داشته باشد آن را به فضاهاي مناسب قايقراني تبديل کنيم و مهمترين برنامه مان احداث پايگاه قهرماني سد دروزن تا پايان سال 90 است.
جمشيد استعداديابي از طريق ورزش همگاني را از ديگر برنامه هاي هيات در سال 90 اعلام کرد و افزود: فارس از لحاظ آب و هوا استان چهارفصل، از جهت استعداد قايقراني نيز استان باظرفيت بالايي است و برنامه داريم در طول سال 90 و در شهرستان هاي مختلف استان با ايجاد فضاهاي مناسب و جذب افراد مستعد از طريق ورزش همگاني، به قهرمان پروري بپردازيم.
وي ضمن تشکر از مسئولين فدراسيون قايقراني اظهار داشت: از مسئولين تربيت بدني استان انتظار داريم يک نگاه ويژه به قايقراني فارس با توجه به امکانات و فضاهاي مناسب و همچنين حضور جوانان مستعد داشته باشند و در صورت حمايت بيشتر، پيشرفت هاي چشم گيري را در قايقراني استان شاهد خواهيم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.