قايقرانان ايران حريفان خود را شناختند

مسابقات قهرماني آسيا در قايق اپتميست رشته بادباني ، پس از گروه بندي ورزشکاران شرکت کننده فردا 23 آذرماه آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در اين مسابقات که 23 آذر الي 29 آذرماه برگزار مي شود ، 90 ورزشکار از کشورهاي آسيايي و اروپايي با يکديگر به رقابت خواهند پرداخت. 61 سيلور از کشورهاي آسيايي در اين رقابتها حضور دارند که 6 ورزشکار از چين، 7 ورزشکار از هند، 4 ورزشکار از ايران، 7 ورزشکار از ژاپن، 14 ورزشکار از مالزي، 7 ورزشکار از ميانمار، 4 ورزشکار از قطر، 7 ورزشکار از تايلند و 5 ورزشکار از امارات در 4 گروه با هم پيکار مي کنند تا تکليف قهرمان اين دوره مشخص گردد.
ضمن اينکه استراليا با 8 ورزشکار، بلژيک با 3 ورزشکار، کرواسي با 3 ورزشکار، فرانسه با 3 ورزشکار، مجارستان با 2 ورزشکار، هلند با 1 ورزشکار، نيوزلند با 7 ورزشکار، اسلواني و اسپانيا نيز هر کدام با 1 ورزشکار در اين رقابتها حضور خواهند داشت.
حضور قهرمانان آسيايي و جهاني نيز از نکات قابل توجه در اين مسابقات است که از جمله مي توان به حضور ورزشکار کشور مالزي که پيش از اين به عنوان نائب قهرماني جهان رسيده بود ، اشاره کرد.
مسئولان برگزاري مسابقات به دليل آشنايي ورزشکاران با پيست و مسير مسابقه بعدازظهر امروز يک مسابقه به صورت تست برگزار خواهند کرد که تمام شرکت کنندگان به طور همزمان اين مسير را طي مي کنند تا خود را براي فردا که رقابتها به طور رسمي آغاز مي شود آماده کنند.
براساس قرعه کشي صورت گرفته قايقرانان در 4 گروه با يکديگر مسابقه مي دهند که بر اين اساس کيوان حسن زاده از کشورمان در رقابت با حريفان آسيايي خود در گروه يک با سيف علي و حامد الحامدي از امارات، جيرا وات از تايلند، محمود علي از قطر، موئيکانت تادين و زين لاتهاي از ميانمار، محد ايسان، احمد لطيف و نوربلا از مالزي، کازوچو و هيتوني از ژاپن، رافوس و آپامانيو از هند و جين يوتائو و واينگ زي دي از چين هم گروه شده است.
محمدعلي رسولي در گروه 2 با همدان علي از امارات، تاچرين و دان ويت از تايلند، عبداله رحمان از قطر، آکاري از ميانمار، محمد فيصل و نورال ايراتول از مالزي، ميشيرو و فوکوساوا از ژاپن، سانکالت کاپور از هند و ليشاي و لويولين از چين مسابقه خواهد داد.
در گروه 3 حسن مهدي زاده نماينده کشورمان خواهد بود که در اين گروه به مصاف سهيل راشد از امارات، نوپاکائو و چانيانت از تايلند، محمود از جائيده از قطر، نيتهام و زيتورا از ميانمار، محمد سفيزار، محمود فرهان، کانيتسن ، نيکول چان و نورآيشا از مالزي، ايگوچي از ژاپن، نايوه گيتاها و پروين از هند و زانگ از چين خواهد رفت.
حسن وجداني نيز در گروه 4 در برابر حامد سالم از امارات، توتاپون و تاموچ از تايلند، عبداله مبارک از قطر، ماهاوا و توران از ميانمار، احمد سيکويي، امينور و نور زيانا از مالزي، شون و تسومو از ژاپن، ايکاتا يادان و کاناپاتي از هند و واينگ شين از چين قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.