قايقرانان بادباني ايران به مالزي سفر کردند.

پسران تيم ملي بادباني کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرماني آسيا در قايق اُپتيميست 19 آذرماه وارد مالزي شهر لانگکاوي شدند.
تيم ملي بادباني ايران که براي اولين بار در اين ماده به مسابقات آسيايي اعزام شد، تمرينات خود را به طور مستمر در سواحل شمال و جنوب دنبال کردند تا آمادگي خود را براي حضوري موفق در اين رقابتها به دست آورند. سيلورهاي کشورمان بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو را پيش رو دارند و به منظور سنجش آمادگي خود به اين رقابتها اعزام شدند.
اين رقابتها 21 تا 29 آذرماه در جزيره لانگکاوي مالزي در قايقهاي اُپتيميست به صورت تيمي و انفرادي برگزار مي گردد. در اين رقابتها پس از برگزاري 12 مسابقه امتيازات قايقهاي بررسي شده و قايقهاي برتر معرفي مي گردند و به 3 نفر اول و تيم برتر آسيا جايزه داده خواهد شد.
در اين مسابقات ورزشکاران کشورهاي مالزي، تايلند، سنگاپور، ميانمار، هنگ کنگ، چين، چين تايپه، ژاپن، کره، هند، سريلانکا، امارات، قطر، اندونزي و ايران حضور دارند. البته مسئولان برگزار کننده اين رقابتها از کشورهاي صاحب نام در اين رشته مانند نيوزلند، استراليا، بلژيک، مجارستان، ايتاليا، اسپانيا، اسلواني، هلند و يونان دعوت کرده اند.
کيوان حسن زاده، حسن مهدي زاده، حسن وجداني و محمدعلي رسولي که زير 14 سال سن دارند سيلورهاي کشورمان هستند که به مربيگري خالد پرويز و با سرپرستي بابک فرزام خواه به اين رقابتها اعزام شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.