قايقرانان ايران در دو مرحله با برترين هاي آسيا و جهان مسابقه دادند

در اولين روز از رقابتهاي بادباني قهرماني آسيا در قايق اپتميست ،قايقرانان ايران به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها از صبح امروز دوشنبه 23 آذرماه با حضور 14 تيم آسيايي و 10 تيم اروپايي در لانگکاوي مالزي آغاز شد که در اولين روز قايقرانان نوجوان کشورمان در دو مسابقه به مصاف حريفان آسيايي خود رفتند.
در مسابقه اول از اين رقابتها 121 قايق مسير مسابقه را طي کردند که در نهايت کيوان حسن زاده از کشورمان به عنوان نفر سي و هشتم از خط پايان گذشت. حسن مهدي زاده چهل و نهم، حسن وجداني پنجاه و چهارم و محمد علي رسولي پنجاه و ششم شدند. در اين مرحله “محمد فرهان” از مالزي دارنده عنوان ششم جهان بر سکوي اول ايستاد. نپکوپويال از تايلند و کيم برلي از سنگاپور هم دوم و سوم شدند.
در مسابقه دوم کيوان حسن زاده هشتادم، حسن مهدي زاده نود و ششم، محمد علي رسولي صد و چهاردهم و حسن وجداني صد و پانزدهم شدند. در اين بخش هم محمد فيصل از مالزي که داراي رتبه دوم جهان در قايقهاي بادباني اپتميست است در مکان اول قرار گرفت. نوپاکو از سنگاپور و پيترلي از اسلووني هم دوم و سوم شدند.
در پايان اين رقابتها تنها امتياز قايق هاي آسيايي محاسبه شده تا چهره تيم ها و نفرات اول تا سوم مسابقات بادباني قهرماني آسيا در قايق اپتميست شناخته شود.
اين رقابتها تا 29 آذرماه ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.