عليرضا سهرابيان و محسن ميلاد عضو هيات رئيسه شدند

درپي برگزاري مجمع عمومي ساليانه فدراسيون قايقراني با پيشنهاد رئيس فدراسيون و تاييد حاضرين، عليرضا سهرابيان و محسن ميلاد به عنوان اعضاء جديد هيات رئيسه معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، عليرضا سهرابيان و محسن ميلاد از ورزشکاران باسابقه رشته قايقراني مي باشند که با پيشنهاد احمد دنيامالي رئيس فدراسيون به هيات رئيسه وارد شدند.
دنيامالي در رابطه با انتخاب اين نفرات گفت: استراتژي جديد در فدراسيون قايقراني ايجاد شرايط لازم براي ورود نيروهاي جوان به عرصه مديريتي است.
وي ادامه داد: حضور نسل جوان با توانايي و فکرهاي نويي که دارند در کنار مديران باسابقه قطعاً مي تواند نتايج خوبي را به بار بياورد. البته بايد به اين مسئله نيز توجه داشت که روزي بايد همين جوانها جاي باسابقه ها را بگيرند. به عقيده من جوانگرايي با کارآمدي ارتباط مستقيم دارد.
دنيامالي بيان کرد: دنيا هر روز در حال پيشرفت است و بايد بپذيريم که ديگر پيشکسوتان ورزش نمي‌توانند در آن مديريت کنند، اما مي‌توانند در کنار مديران جوان بيايند و مشاوره بدهند. در سيستم‌هاي مديريتي بايد دامنه‌اي تعريف کرد و جوان‌ترها بيايند. اصولا مديران ما به جوان‌ترها اعتماد نمي‌کنند و جواني را دليل براي خامي مي‌دانند.
وي افزود: بايد به جوانها اعتماد کرد چراکه با تجربه اي که در اين زمينه دارم به اين نتيجه رسيده ام که هميشه در انجام کارهاي بزرگ موفق بوده اند. البته گاهي به دليل کم تجربگي دچار مشکلاتي مي شوند ولي با کمي همفکري به نتايج مطلوب مي رسند.
رئيس فدراسيون قايقراني گفت: فدراسيون قايقراني هميشه و در تمام سطوح جوان‌گرايي کرده است. بعد از بازگشت از گوانگجو تمام تيم‌هاي ملي و مربيان و هيات‌رئيسه را دور هم جمع کردم و به آن‌ها تاکيد کردم که گوانگجو تمام شده و ديگر نبايد به آن فکر کنيم چرا که هدف المپيک است. ما به افتخارات گذشته فکر نمي‌کنيم و هميشه نگاه‌مان به آينده است اما براي اين‌که آينده را داشته باشيم بايدجوان‌گرايي کنيم.
گفتني است ، عليرضا سهرابيان متولد سال 1350 دارنده مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد رشته تربيت بدني مي باشد. وي چندين عنوان قهرماني در مسابقات قهرماني آسيا در رشته آبهاي آرام را درکارنامه خود دارد. همچنين به عنوان رئيس کميته تحقيق و پژوهش فدراسيون، مدير تيمهاي ملي، سرمربي تيمهاي ملي نوجوانان، جوانان و اميد، داور بين المللي آبهاي آرام و داور درجه يک قايقراني تجربه کسب کرده است. سهرابيان پيش از اين مديرکل تربيت بدني دانشگاه آزاد و مدير برتر اخلاق کشور در سال 1388 بوده است و در حال حاضر نيز عضو هيات علمي دانشگاه آزاد مي باشد.
محسن ميلاد ديگر عضو انتخابي هيات رئيسه متولد سال 1353 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي تربيت بدني و علوم ورزشي مي باشد. ميلاد از سال 1369 وارد رشته قايقراني شده است و تا سال 87 که به عنوان قايقران در تيم ملي حضور داشته توانسته چندين مدال رنگارنگ در مسابقات آسيايي به دست آورد. وي داراي کارت داوري بين المللي آبهاي آرام و گواهينامه دوره عالي مربي بدنساز از کميته ملي المپيک و پارالمپيک مي باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.