روز دوم مسابقات بادباني قهرماني آسيا به پايان رسيد

قايقرانان کشورمان در مسابقات مراحل 3 و 4 در روز دوم مسابقات بادباني قهرماني آسيا به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها که از ديروز 23 آذرماه در جزيره لانگکاوي مالزي آغاز شده است امروز پس از برگزاري مسابقات 3 و 4 به پايان رسيد.
در پايان رقابتهاي امروز و در مجموع امتيازات ورزشکاران شرکت کننده ، تاکنون کيوان حسن زاده با 167 امتياز در رده نود و چهارم قرار گرفت، حسن مهدي زاده با 200 امتياز در جايگاه صدو ششم، محمدعلي رسولي با 227 امتياز در جايگاه صدو هفدهم و حسن وجداني با 230 امتياز در جايگاه صدو نوزدهم ايستادند.
ضمن اينکه نوپاکو از تايلند در رده نخست و کيندرلي از سنگاپور و رين لو از سنگاپور در مکانهاي دوم و سوم جدول رده بندي قرار گرفتند.
احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب که شب گذشته به مالزي رسيد با استقبال گرم مسئولان فدراسيون آسيايي بادباني IODA روبرو شد و امروز نيز از نزديک از مسابقات ديدن کرد.
مسئولان IODA ضمن تحسين عملکرد ورزشکاران ايران در اين رقابتها ، از حفظ تعادل سيلورهاي ايران و عبور از مسير مسابقه پس از تنها 3 ماه تمرين اظهار شگفتي کردند.
همچنين دنيامالي پس از بازديد از امکانات موجود در لانگکاوي دستور خريد 2 قايق اُپتميست را صادر کرد . ضمن اينکه وي با مسئولان مرکز توسعه سيلينگ در اين جزيره مذاکره اي را انجام داد و پس از توافق مقرر شد ورزشکاران دختر و پسر تيم ملي بادباني به منظور آمادگي و حضوري موفق در بازيهاي آسيايي گوآنگجو ارديبهشت سال آينده در لانگکاوي اردويي را برپا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.