رقابت هاي ماقبل نيمه نهايي برگزار شد

در ادامه چهارمين دوره مسابقات قهرماني کشور روئينگ بانوان بعدازظهر ديروز 17 اسفندماه رقابت هاي ماقبل نيمه نهايي وزن آزاد و نيمه نهايي سبک وزن در پايگاه قهرماني سنگاچين بندرانزلي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، نفرات اول مسابقات ماقبل نيمه نهايي به همراه روئينگ سواران برتر مسابقات مقدماتي در رقابت هاي نيمه نهايي شرکت خواهند کرد.
بعدازظهر ديروز 17 اسفندماه مسابقات ماقبل نيمه نهايي با رقابت روئينگ سواران ماده تک نفره وزن آزاد آغاز شد و قايقرانان در دو گروه به رقابت پرداختند که در گروه اول که با حضور 5 روئينگ سوار برگزار شد، لادن نائبي از تيم ملي با زمان 10:08:00 در جايگاه نخست قرار گرفت و توانست به مسابقات نيمه نهايي راه يابد. 4 قايقران ديگر از دور رقابت ها کنار رفتند.
در گروه دوم مسابقه ماقبل نيمه نهايي ماده تکنفره وزن آزاد 5 قايقران به رقابت پرداختند که در نهايت سوگل متدين از گيلان با زمان 10:17:00 به مرحله نيمه نهايي راه يافت و ديگر روئينگ سواران از دور مسابقات خارج شدند.
رقابت ماقبل نيمه نهايي ماده تک نفره سبک وزن با مسابقه 4 روئينگ سوار انجام شد و منا شادمهر از زنجان با رکورد 10:01:00 به مسابقه فينال A و زهرا فرجي از آذربايجان غربي با زمان 10:02:00، منا رمضاني از گيلان ب با زمان 10:31:00 و سارا حمزه نتاج از مازندران با زمان 10:38:00 در فينال B با حريفان رقابت خواهند کرد.
اين مسابقات صبح و بعدازظهر امروز 18 اسفندماه با برگزاري بازي هاي نيمه نهايي و فينال ادامه خواهد يافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.