بيست قايق بادباني هفته آينده وارد کشور مي شود

بيست فروند قايق از نوع ليزر که از کشور انگليس خريداري شده هفته آينده از طريق دبي وارد ايران مي شود.
بهزاد اتابکي رئيس کميته بادباني در اين خصوص گفت : اين قايق ها توسط کمپاني انگليسي به امارات فرستاده شده و تا اواخر هفته آينده وارد کشور مي شود .
وي اظهار داشت : هفته پيش با حضور مربي استعدادياب در شهرستان مهاباد از حدود120 پسرو دختر نوجوان 10 تا 18 سال تست هاي مختلف گرفته شده که از اين حدود 30 دختر و پسر انتخاب خواهيم کرد و آنها را به عنوان مجموعه اي از طرح هاي استعداديابي در اختيار مربي تيم ملي قرار دهيم.
وي افزود: فيزيک مناسب بدني ، قد ، هوش و استعداد براي ما اولويت اول است و مهاباد به دليل وجود سد مهاباد،يکي از مناطق مناسب براي راه اندازي اين رشته مي باشد ضمن اينکه موفقيتهاي محسن شادي (قايقران تيم ملي روئينگ) باعث شده در استان علاقمندان و جوانان زيادي به ورزش قايقراني روي آوردند.
اتابکي در خصوص مربي هلندي که قرار بود هدايت تيم ملي را بر عهده گيرد بيان کرد: در حال حاضر منتظر خبر بليدر هستيم ، هرچند 3 کانديداي ديگر از کشورهاي اسپانيا و انگليس مدنظر ما هستند که با آنها نيز رايزني هاي لازم را انجام داده ايم.
رئيس کميته بادباني با اشاره به معرفي نفرات اعزامي به مسابقات قطر گفت : روح اله صيادناهد، مجيد سيفي سنگاچيني، سياوش رجبي ، شاهين امامي و حسين عيسي پوربشمني به همراه خالد پرويز مربي پاکستاني نفرات اعزامي به مسابقات بين المللي قطر هستند.
وي افزود: اين مسابقات از 13 الي 20 بهمن ماه در باشگاه بادباني دوحه به نام راس ابوابود برگزار خواهد شد که تيم اعزامي ما 8 بهمن به قطر سفر مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.