حضور در کاپ جهاني تجربه هاي زيادي براي داوري ايران خواهد داشت

پس از حضور مسعود مهدوي نيا در کاپ 1 جهاني و ساسان شجاعي در کاپ 2 جهاني، اين بار نوبت به داور بين المللي بانوي کشورمان است تا با حضور در مجارستان سومين نماينده داوري ايران در رقابت هاي کاپ جهاني باشد. هاجر پارسايي مهر داور بين المللي آبهاي آرام کشورمان از اولين تجربه حضور خود در رقابت هاي کاپ جهاني مي گويد.
داور اعزامي به کاپ 3 جهاني آبهاي آرام با اشاره به کسب مدرک بين المللي داوري خود در سال 2009 همزمان با مسابقات قهرماني آسيا گفت: در سال 2009 با حضور مدرسان داوري فدراسيون جهاني قايقراني ICF در تهران همزمان با برگزاري مسابقات قهرماني آسيا تست دادم و موفق به اخذ مدرک بين المللي داوري شدم. از همان زمان نامم به عنوان داور بين المللي در ليست داوران ICF قرار گرفت.
هاجر پارسايي مهر ادامه داد: مسابقات قهرماني آسيا 2011 تهران نيز دومين تجربه قضاوت در مسابقات بين المللي بود اما امسال براي کاپ 3 جهاني از سوي فدراسيون جهاني قايقراني از من دعوت به عمل آمد و براي داوري به مجارستان خواهم رفت.
وي اظهار داشت: اين رقابت ها 2 تا 4 خرداد در شهر سگد مجارستان برگزار مي شود و اميدوارم نماينده خوبي براي داوري ايران در اين رقابت ها باشم.
داور بين المللي آبهاي آرام کشورمان در خصوص سطح داوري ايران بيان کرد: ليست پر تعداد داوران رسمي کشورمان در ICF نشان از سطح خوب داوري ايران در جهان دارد. معمولا براي مسابقات بين المللي، داوري از ايران حضور دارد و اين مسئله نشان مي دهد که فدراسيون جهاني قايقراني به داوران کشورمان اعتماد دارد.
پارسايي مهر تصريح کرد: حضور در کاپ جهاني تجربه هاي زيادي براي من خواهد داشت که قطعا در مسابقات داخلي اين تجربيات را در اختيار داوران جوان خواهم گذاشت. به هرحال قضاوت در سطح بين المللي و جهاني با داوري در سطوح ديگر فرق مي کند و حتما بر دانسته هايم افزوده مي شود و اين تجربه در بالا رفتن سطح داوري ايران موثر خواهد بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.