دور مقدماتي مسابقات قهرماني کشور روئينگ مردان برگزار شد

چهارمين دوره مسابقات قهرماني کشور روئينگ مردان صبح امروز 21 اسفندماه با برگزاري مسابقات مقدماتي در پايگاه قهرماني سنگاچين بندرانزلي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين رقابت ها براي اولين بار کاملا مطابق با استانداردهاي بين المللي برگزار خواهد شد. در اين رقابت ها، مسابقات دور مقدماتي، ماقبل نيمه نهايي، نيمه نهايي، فينال B و فينال A برگزار مي شود. اين مسابقات با حضور 43 ورزشکار در غالب 17 تيم از 15 استان و نفرات تيم ملي انجام مي شود.
صبح امروز رقابت ها با برگزاري دور مقدماتي رقابت هاي وزن آزاد با 3 مسابقه و سبک وزن با 4 مسابقه آغاز شد. در اولين رقابت مسابقه گروه اول مقدماتي ماده سبک وزن بين 5 روئينگ سوار برگزار شد و کميل مختبي از مازندران با رکورد 8:53 دقيقه و سعيد خزلي از تيم ملي با رکورد 9:23 دقيقه به نيمه نهايي صعود کردند و دانا حيدري از کردستان با رکورد 10:00دقيقه و اصغر قائدي از چهارمحال و بختياري با رکورد 10:12 دقيقه به رقابت هاي ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.
مسابقه گروه دوم دور مقدماتي با صعود مسعود فتحي از زنجان با زمان 9:03 دقيقه و مجيد بهبودي از گيلان با زمان 9:07 دقيقه از بين 4 قايقران انجام شد و رضا فتاحي از کرمانشاه با زمان 9:50 در رقابت ما قبل نيمه نهايي شرکت خواهد کرد.
رقابت مقدماتي گروه سوم با مسابقه 5 نفر آغاز شد و در پايان محمدرضا متصديان از توابع تهران با زمان 9:00 دقيقه و وحيد جوهري از آذربايجان غربي با زمان 9:06 به نيمه نهايي صعود کردند و حامد خدري از بوشهر با زمان 9:09دقيقه ، عزالدين اونق از گلستان با زمان 14:04 دقيقه به رقابت ما قبل فينال راه پيدا کرد.
در رقابت چهارم مقدماتي اميرحسن کاوياني از تهران با زمان 8:48 دقيقه و محمدرضا قنديان از گيلان ب با زمان 9:00 دقيقه از بين 5 قايقران به نيمه نهايي صعود کردند و ميلاد خسروانيان از فارس با زمان9:23 و اميد اوج هرمزي از هرمزگان با زمان 10:18 به ماقبل نيمه نهايي رفتند.
در ادامه مسابقات رقابت مقدماتي ماده وزن آزاد در 3 گروه انجام شد و در گروه اول اميرحسين کاوياني از توابع تهران با زمان 9:05 و ياسر جوهري از تيم ملي با زمان 9:34 از بين 5 روئينگ سوار اين گروه به نيمه نهايي صعود کردند.
در مسابقه گروه دوم دور مقدماتي سبک وزن که با تلاش 4 قايقران انجام شد، افشار حيدري از تيم ملي با زمان 8:43 دقيقه و سيد اسماعيل اصغري از مازندران با زمان 8:59 به نيمه نهايي صعود کردند.
در گروه سوم وزن آزاد مصطفي پرورش خواه از گيلان با زمان 9:00 دقيقه و خشايار عباس آبادي از تيم ملي با زمان 9:06 دقيقه به نيمه نهايي راه يافتند.
اين رقابت ها بعدازظهر امروز با ادامه مسابقات مقدماتي برگزار مي شود و فردا با رقابت هاي ماقبل نيمه نهايي، نيمه نهايي و فينال به پايان خواهد رسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.