کاپ ژاپن محک خوبي براي پاروزنان ما بود

مدير تيم هاي ملي روئينگ در خصوص شرايط تيم ملي پس از کسب 3 مدال در کاپ آسيايي ژاپن بيان کرد: سطح مسابقات بسيار خوب بود . بچه هاي ما نيز چون در پيست استاندارد تمرين نکرده بودند با هر مسابقه پيشرفت محسوسي داشتند. به طور کلي از نتايج راضي هستيم.
افشين فرزام ادامه داد: تقريبا همه رقبا را ارزيابي کرديم و يک مسابقه تدارکاتي خوب بود. براي اينچئون با ديد بهتري حرکت خواهيم کرد. با توجه به برنامه ريزي هاي و پيک اصلي در اينچئون شرايط بچه ها مثبت ارزيابي مي شود.
سرمربي تيم ملي بانوان در خصوص نتايج اين تيم تاکيد کرد: نتايج بانوان در اين فصل خوب است. در چهارنفره وضعيت خيلي خوبي داريم و با اميد زياد به اينچئون خواهيم رفت. در تکنفره هم مطابق برنامه ها پيش رفتيم و تا بازيهاي آسيايي به سطح مطلوبي مي رسيم.
وي در خصوص کلاس مربيگري برگزار شده در ژاپن تصريح کرد: همزمان با برگزاري رقابت هاي کاپ، دوره مربيگري ارتقاء دانش توسط کنفدراسيون روئينگ آسيا با حضور مدرس استراليايي برگزار شد. مربيان ايران هم در کلاس شرکت کردند. در اين دوره برنامه هاي مختلف تمرين در سطوح مختلف ارائه شد.
فرزام خاطرنشان کرد: به هر حال کاپ محک خوبي براي پاروزنان ما بود. البته تا بازيهاي آسيايي 4 ماه فرصت داريم و با حضور در مسابقات بعد آمادگي بيشتر پيدا مي کنيم و با قدرت در اينچئون حاضر خواهيم شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.