رقابت هاي دور نيمه نهايي برگزار شد

مسابقات بين المللي آبهاي آرام بوخوم ديروز 20 خرداد ماه با برگزاري رقابت هاي نيمه نهايي ادامه يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات بين المللي آبهاي آرام بوخوم در 4 رده سني در آلمان از 19 خرداد ماه برگزار مي شود. روز گذشته 20 خرداد ماه قايقرانان بانوي کشورمان در مواد مختلف به مصاف حريفان خود رفتند.
مينا عبدالهي در کاياک يکنفره 200 متر نوجوانان با حريفاني از آلمان، دانمارک و آمريکا رقابت کرد و در پايان با زمان 1:00.05 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و از دور رقابت ها کنار رفت. عبد الهي همچنين در مسابقه کاياک يکنفره 500 متر نوجوانان با حريفاني از دانمارک و آلمان روبرو شد و با زمان 2:46.23 دقيقه ششم شد و از راه يابي به مراحل بعد بازماند.
مينا عبدالهي در کاياک يکنفره 1000 متر نوجوانان نيز با حريفاني از آلمان، آمريکا و دانمارک روبرو شد و در پايان با کسب رکورد 6:00.54 دقيقه در رده دوم قرار گرفت و به فينال مسابقات راه يافت. در اين رقابت قايقرانان آلماني در رده اول و سوم جاي گرفتند.
در مسابقه نيمه نهايي کاياک دونفره 500 متر جوانان 2 قايق از کشورمان با قايقرانان آرژانتين و آلمان رقابت کردند و در نهايت رقيه و انسيه رهرو با زمان 2:43.21 دقيقه دوم و بهناز عبدي پور و آناهيتا آقاخان با زمان 2:52.63 دقيقه سوم شدند و به فينال راه پيدا کردند. در اين رقابت قايقراني از آرژانتين در رده اول جاي گرفت.
رقابت نيمه نهايي کاياک يکنفره 500 متر جوانان با حضور فاطمه خيرخواه و قايقراناني از فرانسه، دانمارک، آلمان و آرژانتين برگزار شد که درنهايت فاطمه خير خواه با کسب رکورد 2:46.25 دقيقه هشتم شد و از راه يابي به فينال بازماند.
در بخش مردان نيز افشين شعباني در مسابقه نيمه نهايي کاياک يکنفره 1000 متر جوانان با حريفاني از هلند، آلمان و آمريکا رقابت کرد و در نهايت با زمان 5:13.41 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و به فينال B راه يافت.
در کاياک دونفره 200 متر مردان جوانان افشين شعباني و ماکان غياثي به مصاف حريفاني از هلند، دانمارک و آلمان رفتند که در پايان با زمان 43.24 ثانيه در رده پنجم قرار گرفتند و از دور مسابقات کنار رفتند.
در کاياک يکنفره 200 متر مردان جوانان افشين شعباني با حرفاني از آلمان، دانمارک و آمريکا روبرو شد و در پايان با زمان 43.36 ثانيه دوم شد و به فينال A مسابقات راه يافت. در اين رقابت قايقرانان آلماني اول و سوم شدند.
افشين شعباني همچنين در مسابقه کاياک يکنفره 500 متر جوانان با حريفاني از آلمان، دانمارک و هلند روبه رو شد و در پايان با زمان 2:14.06 دقيقه در جايگاه اول قرار گرفت و راهي فينال A شد.
مسابقات بين المللي آبهاي آرام امروز 21 خرداد ماه با انجام رقابت هاي فينال در بوخوم آلمان به پايان خواهدرسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.